20.09.2013. 13:49

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Pasaules Universiādē jūlijā Plēsnieks ieguva tikai septīto vietu, taču jau pirms mačiem bija zināms, ka veselības likstas liegs startēt optimālajā sportiskajā formā.

«Jā, pats teicu, ka biju guvis vēdera muskuļu plīsumu, taču tagad nākas atzīt, ka tās bija muļķības. Izrādījās, ka vaina slēpās citur. Vai nu uztura bagātinātājos, kuru dēļ vēderā radās skābes, kas izraisīja iekaisumu, vai nu biju pastiepis vēdera muskuli. Īsti skaidrībā paši neesam tikuši. Katrā ziņā sāpes bija tādas, ka šķita - iekšas apgriezīsies otrādi

«Uz Universiādi Kazaņā biļetes jau bija iegādātas, tādēļ pēc ilgākām pārdomām kopā ar treneri [Eduardu Andruškeviču] nolēmām braukt. Tur aizgājām pie ārstiem, taču nekādas nopietnas pārbaudes netika veiktas,» atceras Artūrs. «Sacensību laikā bija sajūta, ka iekšā kaut kas plīst.»

«Ar stieni trenēties nevarēju divarpus nedēļas, tomēr tāpat gāju uz trenažieru zāli un strādāju uz rokām un kājām, jo pēc tam atsākt no nulles būtu ļoti grūti. Pilnvērtīgus treniņus atsāku vien ap 20. augustu. Tagad it kā jūtos normāli, taču līdz galam pārliecināts par saviem spēkiem neesmu.»

«Protams, labākajā formā neesmu, taču arī konkurenti nebūs tie stiprākie. Ja man raušanā un grūšanā izdosies pietuvoties personiskajiem rekordiem un summā sasniegt vismaz 390 kilogramus, tad ir iespēja pacīnīties par zelta medaļu, jo, cik esmu skatījies, tad galvenajiem konkurentiem - krievam, polim un ukrainim - personiskais rekords ir 380 kilogrami,» stāsta Plēsnieks.

Oktobra beigās gaidāms pasaules čempionāts, tomēr Artūrs šobrīd nav pārliecināts, vai dosies uz Poliju. «Redzēsim, kāds būs sniegums Eiropas U-23 čempionātā. Ja grūšanā un raušanā spēšu pietuvoties saviem personiskajiem rekordiem, tad braukšu arī uz pasaules čempionātu. Taču nevēlos aizbraukt uz Poliju kā tūrists, jo tur būs visi labākie pasaules svarcēlāji.»

Plēsnieks uz Eiropas U-23 čempionātu dosies nākamās nedēļas vidū, bet starts viņam paredzēts nākamo sestdien, plkst. 13.30.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties