10.06.2014. 11:24
Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļu ieguvējs pludmales volejbolā Mārtiņš Pļaviņš atlicis apvienošanos ar klasiskā volejbola izlases līderi Hermani Egleskalnu, vēsta LTV7 raidījums «Sporta studija».

  • Pļaviņš/Solovejs izstājas no Eiropas čempionāta 2014. g. 6. jūnijs
  • Pļaviņš sezonu sāks ar Soloveju, Egleskalns pārstāvēs izlasi 2014. g. 10. aprīlis

«Aleksandrs grib strādāt tāpat kā mēs ar Aleksandru Samoilovu, kad bijām 23 gadus veci,» par savu pārinieku Aleksandru Soloveju sacīja pieredzējušais Pļaviņš. «Viņš ir gatavs trenēties. Viņš ir garš, ar lielām plaukstām un gatavs spēlēt. Viņam ir labi fiziskie dotumi un vajag noticēt pašam sev.»

Pļaviņš uzskata, ka Solovejs laukumā sevi labi apliecinājis, tādēļ pašlaik vairs nav plānos apvienoties ar Egleskalnu, kas ir viens no Latvijas klasiskā volejbola valstsvienības līderiem.

«Man nepieciešams būt stabilākam un jāspēlē pārliecinošāk,» teica 23 gadus vecais Solovejs, kurš sadarbību ar Pļaviņu sāka pagājušās sezonas beigās.

Pirms divām nedēļām Pļaviņš/Solovejs uzvarēja Pasaules kausa (PK) «Open» sērijas turnīrā Anapā, vēl vienu reizi viņi spēlējuši PK posma finālā, bet pagājušajā nedēļā notikušajā Eiropas čempionātā izcīnīja dalītu 17. vietu.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties