06.08.2015. 16:13
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža Šveices pilsētā Bīlā uzsākuši CEV ''Masters'' sērijas turnīru. Pirmajā grupas spēlē latvieši, lai arī iesāka visai miegaini, bez lielām problēmām divos setos apspēlēja norvēģus Kristianu Sorumu un Runnaru Sannersenu.

Mārtiņš un Haralds šajā vasarā jau kopā bija spēlējuši Eiropas spēlēs Azerbaidžānas pilsētā Baku, kur izcīnīts zelts. Pēc tam Mārtiņš atgriezās pie savā pārinieka Hermana Egleskalna, kura sapnis bija Riodežaneiro olimpiskās spēles, taču rezultāti neattīstījās pietiekami ātri, tāpēc nu jau Hermans ir atgriezies klasiskajā volejbolā, bet Pļaviņš turpmāk spēlēs kopā ar Regžu.

Bīles turnīrs Šveices, kas kotējas kā CEV ''Masters'' sērijas posms, Mārtiņam un Haraldam bija pirmais kopš mačiem Azerbaidžānā. Pļaviņš un Regža pēc punktiem turnīrā ir izlikti ar itin augsto sesto numuru un savā grupā spēlēs pret spāņiem Alfredo Marko un Kristianu Garsiju (3.), Šveices pāri Matu Kovāču un Jonasu Kīslingu (11.) un ''wild card'' ieguvušajiem norvēģiem Kristianu Sorumu un Runnaru Sannernesu (15.).

Pret Norvēģijas duetu latvieši arī aizvadīja pirmo spēli šajā turnīra. Jāsaka, ka Soruma un Sannersena spēles līmenis bija visai zems. Pirmajā setā mūsējie darbojās miegaini, bez jebkādām emocijām, kā rezultātā norvēģi rezultātā visu laiku bija līdzās, brīžiem pat priekšā. Izskaņā gan Pļaviņš un Regža prata uzlabot sniegumu un uzvarēt pirmo setu ar 21:17. Otro setu latvieši kontrolēja jau ar pirmajām epizodēm un uzvarēja ar 21:18.

Rīt Mārtiņš un Haralds aizvadīs atlikušās divas grupu cīņas pret šveiciešiem un spāņiem.

Izmantotie resursi:CEV - Confédération Européenne de VolleyballOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties