07.08.2015. 19:31
Latvijas pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža piektdien uzvarēja arī trešajā Šveicē notiekošā «Masters» sērijas turnīra pamatsacensību mačā.

  • Sadarbību pārtraukuši Pļaviņš un Egleskalns 2015. g. 22. jūlijs

Ar sesto numuru izliktie Pļaviņš un Regža C apakšgrupas trešās kārtas cīņā ar 2-0 (21:15, 25:23) apspēlēja spāņus Fransisko Alfredo Marko un Kristiānu Garsiju. Otrajā setā Pļaviņš un Regža spēja atspēlēt divas setbumbas.

Kā zināms, nesen notikušajā Eiropas čempionātā apakšgrupu turnīrā šie spāņi piedzīvoja zaudējumu arī pret Latvijas labāko duetu Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu.

LETA jau vēstīja, ka pirmajā cīņā Pļaviņš un Regža ceturtdien ar 2-0 (21:17, 21:18) pieveica Norvēģijas duetu Kristianu Sērumu un Rūnaru Sannarnesu, kuri turnīrā izsēti ar 14.numuru, bet piektdien spraigā mačā ar 2-1 (20:22, 21:19, 20:18) pārspēja mājiniekus Jonasu Kislingu un Matsu Kovaču, kuriem turnīrā piešķirts 11.numurs.

Līdz ar to Latvijas sportisti ar trim panākumiem triumfēja apakšgrupā un automātiski sasnieguši ceturtdaļfinālu. Savukārt otro un trešo vietu ieguvēji spēlēs astotdaļfinālā, bet grupu vājākajām komandām turnīrs noslēdzies.

Šis Latvijas sportistiem ir pirmais kopējais turnīrs, kopš Londonas olimpiskais medaļnieks Pļaviņš pavēstījis par sadarbības pārtraukšanu ar Hermanu Egleskalnu. Tiesa, iepriekš viņi šovasar kopā startēja vēsturē pirmajās Eiropas spēlēs, tiekot pie zelta medaļām.

Kā ziņots, sieviešu konkurencē Šveicē gan pieredzējušās Inese Jursone un Lana Sorokina, gan Alise Lece un Marta Ozoliņa trešdien sīvās cīņās cieta zaudējumus kvalifikācijas pirmās kārtas mačos.

Kā zināms, sezonas pirmais «Masters» kategorijas posms martā risinājās Jūrmalā, sacenšoties tikai vīru duetiem.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties