20.06.2015. 17:41
Eiropas spēlēs Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku šodien pusfinālu sasniedza Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža.

Ceturtdaļfināla spēlē Pļaviņš un Regža ar 2-0 (21:13 un 21:15) uzvarēja Izraēlas pludmales volejbolistus Šonu Faigu un Arielu Hilmanu.

Mačs iesākās ar cīņu punkts punktā, bet tad latviešiem izdevās gūt septiņus punktus pēc kārtas un izvirzīties vadībā ar 12:5. Pēc šāda izrāvienu izraēlieši vairs nespēja atgūties un Pļaviņš/Regža pirmo setu novadīja līdz drošai uzvarai (21:13). Otro setu latvieši sāka ne mazāk pārliecinoši, gūstot pirmos trīs punktus, bet vēlāk panākot arī 7:1. Tomēr šoreiz Faiga un Hilmans negrasījās padoties un pietuvojās līdz 6:8. Turpinājumā Pļaviņš/Regža saglabāja divu, trīs punktu pārsvaru, kas seta beigās pieauga līdz sešiem punktiem (21:15).

Pusfinālā sestdien, plkst. 9.00 Latvijas pludmales volejbolisti tiksies ar čehiem Presmislu Kubalu un Janu Hadravu vai šveiciešiem Marko Kratingeru un Sebastiānu Ševaljē.

Atgādinām, ka šorīt astotdaļfinālā Pļaviņš un Regža trīs setos ar 20:22, 21:16 un 15:13 pārspēja mājiniekus Neiltonu Santušu un Jaroslavu Rudihu. Tikmēr vēl viens Latvijas duets Ruslans Sorokins un Aleksandrs Solovejs astotdaļfinālā ar 14:21 un 15:21 zaudēja Pļaviņa un Regžas ceturtdaļfināla pretiniekiem Faigam un Hilmanam.

Izmantotie resursi:baku2015.com