01.06.2012. 16:27
Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš turpina dalību Eiropas čempionātā pludmales volejbolā. Latvijas duets divos setos šodien prata pieveikt krievus Jaroslavu Koškarjovu un Konstantīnu Semjonovu (2:0), nodrošinot vismaz 9. vietu un turpinot cīņu par godalgām.

Cīņā par iekļūšanu labāko 16 komandu skaitā Pļaviņam un Šmēdiņam šodien pretī stājās Krievijas duets Jaroslavs Koškarjovs un Konstantīns Semjonovs. Lai gan līdzšinējā bilance pret šo Krievijas duetu latviešiem bija pozitīva, šodien tas bija jānoliek malā un jācīnās par uzvaru. Šī spēle bija svarīga ne tikai Eiropas čempionāta kontekstā, bet arī kādā citā ziņā – Krievijas duets ir turpat līdzās latviešiem arī olimpiskajā kvalifikācijas rangā. Šis fakts spēlei piedeva papildu svarīgumu.

Maču mūsu duets aizvadīja veiksmīgi, svinot panākumu divos setos – 2:0 (21:17, 21:19). Šis panākums nozīmē, ka Mārtiņš un Jānis jau nodrošinājuši vismaz 9. vietu. Dueta nākamie pretinieki būs vācieši Kecmareks / Valkenhorsts, kuri turnīrā izsēti ar 15. numuru. Maču Latvijas un Vācijas dueti aizvadīs uz otrā korta un tā sākums paredzēts pulksten 20.30 pēc Latvijas laika. Visticamāk, maču varēs vērot arī video tiešraidē.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties