29.05.2013. 19:21
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš trešdien ar uzvaru sāka dalību Brazīlijā notiekošajās Pasaules kausa finālsacensībās.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš trešdien ar uzvaru sāka dalību Brazīlijā notiekošajās Pasaules kausa finālsacensībās.

Sacensībās ar ceturto numuru izliktais duets A apakšgrupas pirmās kārtas mačā ar rezultātu 2-0 (22:20, 21:13) uzvarēja Džeksonu Enrikesu un Leonardu Aleksisu Kolinu Čourio no Venecuēlas, kuri izlikti ar astoto numuru.

Apakšgrupas turnīra turpinājumā ceturtdien Pļaviņam/Šmēdiņam pretiniekos būs šveicieši Sebastjans Ševaljē/Filips Gabatūlers, bet piektdien pretī stāsies japāņi Šinpei Aoki un Masaši Ogava, kā arī olimpiskie sudraba medaļnieki Alisons Čeruti un Emanuels Regu no Brazīlijas.

Desmit komandas sadalītas divās apakšgrupās, diviem labākajiem duetiem kvalificējoties pusfinālam.

Sacensībās vīriešiem un sievietēm piedalās pa desmit pāriem, kas sadalīs 300 000 dolāru (210 840 latu) lielu balvu fondu.

Latvija nopelnīja ceļazīmi uz sacensībām, jo tā vīriešu konkurencē Londonas olimpiskajās spēlēs piedalījās ar diviem duetiem.

Uz šīm sacensībām pērnā gada olimpisko spēļu bronzas medaļu ieguvēji Pļaviņš un Šmēdiņš atjaunojuši savu kādreizējo sadarbību. Ikdienā no šīs sezonas Pļaviņš tagad startē kopā ar Jāni Pēdu, bet Šmēdiņš ir pārinieks Aleksandram Samoilovam.Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties