01.06.2014. 20:09
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Solovejs šodien Krievijas pilsētā Anapā tika pie FIVB „Anapa Open” zelta godalgām. Pēc finālspēles Mārtiņš slavēja savu pārinieku par sasniegto progresu pēdējā laikā.

Jau vēstīts, ka Latvijas duets trīs setu cīņā turnīra finālā šodien pārspēja ar pirmo numuru izlikto Krievijas pāri Konstantīnu Semjonovu un Vjačeslavu Krasilņikovu - 2:1 (21:16, 24:26, 15:13). Visā turnīrā mūsu vīri piedzīvoja tikai vienu zaudējumu (apakšgrupā), tāpēc ar sasniegto Krievijā latvieši var būt ļoti apmierināti.

„Šis ir lielisks panākums, mums šeit Krievijā vienmēr ir bijis daudz atbalstītāju. Esam ļoti priecīgi par šo uzvaru, taču pats galvenais - šis panākums apliecina, cik ļoti strauji progresē Solovejs. Ar turnīru kopumā esam ļoti apmierināti, jo izcīnījām zeltu, turklāt ļoti vērtīgus reitinga punktus. Īpašs prieks, ka finālā pratām uzvarēt reitingā augstāk esošus pretiniekus. Tas tikai pierāda, ka esam uz pareizā ceļa. Darba vēl ļoti daudz, bet esam uz pareizā ceļa. Šādas uzvaras vairo pārliecību, ka varam,” sarunā ar portālu Sportacentrs.com pauda Pļaviņš. „Finālmaču aizvadījām diezgan labi, esmu ļoti priecīgs, arī skatītāji te bija lieliski,” piebilda pats Solovejs, kuram šī ir pirmā zelta medaļa, kāda no FIVB Pasaules kausa posmiem.

Jau rīt Latvijas duets dosies uz Itāliju, kur nākamnedēļ risināsies Eiropas čempionāts. Labā ziņa Latvijas pludmales volejbola draugiem ir tā, ka lielu daļu spēļu tiešraidēs demonstrēs LTV7 kanāls.Florbola klubs Rīgas lauvas, biedrība Malienas 89, Rīga, LV-1064
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties