Pirmajā setā Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža savu pārsvaru sāka veidot pakāpeniski. Rezultāts bija līdzīgs vien pašā sākumā (2:2), bet turpinājumā latvieši sāka palielināt vadību un beigās uzvarēja ar 21:14.
Otro setu labāk sāka čehi Premisls Kubala un Jans Hadrava, kuri izvirzījās vadībā pat ar četru punktu pārsvaru (10:6), taču seta vidū latvieši guva sešus punktus pēc kārtas, no 9:11 panākot 15:11. Pļaviņš/Regža iegūto pārsvaru neizlaida un otrajā setā uzvarēja ar 21:17.
Līdz ar to Latvijas duets iekļuva Eiropas spēļu finālā. Plkst. 19:00 Pļaviņam/Regžam pretī stāsies Krievijas pāris Dmitrijs Barsuks un Jaroslavs Koškarevs.
vieta | sportists (-te) | disciplīna |
---|---|---|
1. vai 2. (no 32) | Mārtiņš Pļaviņš / Haralds Regža | pludmales volejbols |
3. (no 16) | Anastasija Grigorjeva | brīvā cīņa (63 kg) |
4. (no 26) | Aleksejs Rumjancevs | smaiļošana (200m) |
6. (no 8) | Ruslans Sadikovs | karatē (75 kg) |
7. (no 124) | Aleksejs Saramotins | riteņbraukšana (grupas brauciens) |
7. (no 40) | Gatis Smukulis | riteņbraukšana (individuālais brauciens) |
9. (no 32) | Ruslans Sorokins / Aleksandrs Solovejs | pludmales volejbols |
9. (no 31) | Tīna Graudiņa / Marta Ozoliņa | pludmales volejbols |
10. (no 24) | Armands Zvirbulis | brīvā cīņa (86 kg) |
10. (no 20) | Imants Lagodskis | brīvā cīņa (97 kg) |
10. (no 17) | Karolīna Tjapko | brīvā cīņa (48 kg) |
11. (no 19) | Valērija Grišāne | vingrošana (atbalsta lēciens) |
11. (no 17) | Vitālijs Kardašovs | vingrošana (atbalsta lēciens) |
12. (no 30) | Dana Rožlapa | riteņbraukšana (individuālais brauciens) |
Latvijas komandas sastāvs Eiropas spēlēs 2015
Badmintons: Reinis Krauklis, Ieva Pope, Kristīne Šefere
Bokss: Artūrs Ahmetovs, Mihails Pavlovs, Artjoms Ramlavs, Raitis Sinkevičs, Ņikita Vesockis
Cīņa: Češlavs Beštenis, Anastasija Grigorjeva, Alberts Jurčenko (nestartēs), Kristaps Kalnakārklis, Jevgeņijs Koļcovs, Igors Kostins, Imants Lagodskis, Dmitrijs Mihailovs, Violeta Ponomarjova, Laura Skujiņa (nestartēs), Karolīna Tjapko, Armands Zvirbulis, Aleksandrs Višņakovs (rezervists)
Daiļlēkšana: Georgs Peskiševs, Annija Zagorska
Džudo: Jevgeņijs Borodavko, Dmitrijs Fedosejenkovs, Aigars Mīlenbergs, Artūrs Ņikiforenko, Konstantīns Ovčiņņikovs, Mihails Šteinbuks
Galda teniss: Matīss Burģis
Kanoe un smaiļošana: Madara Aldiņa, Miķelis Ežmalis, Aleksejs Rumjancevs, Aldis Artūrs Vilde
Karatē: Ruslans Sadikovs
Paukošana: Mihails Jefremenko
Peldēšana: Airina Baikova, Danils Bobrovs, Dana Kolidzeja, Deniss Komars, Artūrs Pesockis
Pludmales volejbols: Mārtiņš Pļaviņš / Haralds Regža, Ruslans Sorokins / Aleksandrs Solovejs, Tīna Laura Graudiņa / Marta Ozoliņa
Riteņbraukšana (BMX): Sandra Aleksejeva, Kristens Krīgers, Edžus Treimanis, Rihards Veide
Riteņbraukšana (MTB): Arnis Pētersons
Riteņbraukšana (šoseja): Dana Rožlapa, Aleksejs Saramotins, Toms Skujiņš, Gatis Smukulis
Sambo: Artūrs Čerņavskis
Šaušana (pistole): Agate Rašmane, Lauris Strautmanis
Šaušana (loks): Anete Kreicberga, Eduards Lapsiņš
Vingrošana: Alīna Circene, Valērija Grišāne, Diāna Jerofejeva, Vitālijs Kardašovs, Sergejs Pozņakovs, Dmitrijs Trefilovs
Triatlons: Andrejs Dmitrijevs
Izmantotie resursi:www.baku2015.com