17.02.2016. 09:50
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža nesekmīgi turpina Irānā notiekošo Pasaules kausa tūres posmu. Grupas trešajā spēlē latvieši ar 0-2 (14:21, 19:21) atzina krievu Oļega Stojanovska un Artjoma Jarzutkina pārākumu, tādējādi ieņemot trešo vietu grupā un turpinot cīņu izslēgšanas spēlēs.

Pamatturnīru Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža sāka ar uzvaru pār Ķīnas duetu, bet otrajā mačā piekāpās norvēģiem. Tas gan neliedza cerēt uz pirmo vietu grupā, bet neizslēdza arī iespēju palikt pēdējā vietā, kas nozīmētu turnīra beigas. Latviešu trešie pretinieki bija Oļegs Stojanovskis un Artjoms Jarzutkins no Krievijas, kuri vakar abās spēlēs izcīnīja uzvaru.

Līdzīgi kā mačā pret Norvēģijas duetu Pļaviņam un Regžam spēle pirmajā setā nevedās. Krievi ieguva stabilu pārsvaru, ar kuru pilnībā pietika uzvarai setā ar 21:14. Otrā seta pirmajā pusē cīņa ritēja punkts punktā. Te minimālā vadībā izvirzījās Krievijas duets, te Latvijas. Tuvojoties tehniskajam pārtraukumam, pirmie izrāvienu veica Stojanovskis un Jarzutkins, izvirzoties vadībā ar 12:9. Pēc atpūtas situācija būtiski neuzlabojās. Krievijas duets palielināja pārsvaru līdz četriem punktiem un atslāba, kas varēja maksāt dārgi. Latviešiem izdevās sadeldēt deficītu līdz minimumam, bet galu galā Krievijas duets spēja pielikt punktu mačam. Līdz ar to Pļaviņš un Regža piedzīvoja otro zaudējumu ar 0-2 (14:21, 19:21).

Pateicoties norvēģu uzvarai pār Ķīnas duetu, Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža ieņēma trešo vietu grupā un šodien pēcpusdienā turpinās cīņu izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, kurā pretinieks noskaidrosies vēlāk, kad būs noslēgušās spēles pārējās grupās.

Izmantotie resursi:Fédération Internationale de Volleyball - FIVB