04.09.2014. 14:55
Šajā nedēļas nogalē, no 5. līdz 7. septembrim, Jūrmalā, Majoru pludmalē notiks Latvijas pludmales volejbola čempionāta "ERGO OPEN" noslēguma posms.

Finālā par Latvijas čempionu titulu sacensības uzsāks 28 vīriešu un 11 sieviešu dueti. Pretendentu vidū ir arī Latvijas labākie spēlētāji – Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, Mārtiņš Pļaviņš, kurš šo posmu aizvadīs pārī ar Edgaru Toču, Haralds Regža/Armands Āboliņš, kuri nupat, CEV "Satellite" finālā spēkojoties ar Samoilovu/Šmēdiņu, izcīnīja sudraba godalgas, un citi pazīstami Latvijas pludmales volejbolisti.

Mārtiņš Pļaviņš ir pārliecināts, ka Latvijas čempionu titulu iegūs Samoilovs/Šmēdiņš: "Šajā sezonā brīnumi notiek maz, tāpēc domāju, ka zelta medaļas izcīnīs Saša un Kreilis (Samoilovs/Šmēdiņš). Interesantākais šajā posmā būs tas, kuri ieņems pārējās vietas uz goda pjedestāla. Protams, ceru, ka finālā pret favorītiem spēlēšu es ar Edgaru, bet tas varētu būt atkarīgs arī no izlozes."

Par to, kāpēc sezonas līderi Edgars Točs un Rihards Finsters finālposmā kopā nestartēs, Pļaviņš norāda, ka tā bijusi Finstera izvēle, kurš vēlas izmēģināt spēkus kopā ar Aleksandru Soloveju.

Sieviešu konkurencē par čempionu titulu cīnīsies iepriekšējo posmu godalgoto vietu ieguvējas Sanda Ragozina/Ilze Liepiņlauska, Marta Ozoliņa, kura šogad kļuva arī par pirmo pludmales karalieni turnīrā "Queen of the beach", ar Alisi Leci, Inga Ikauniece ar Lanu Sorokinu, Agnese Caica/Anastasija Kravčenoka, Eiropas čempione Inese Jursone pārī ar Pasaules U-17 bronzas medaļas ieguvēju Lindu Grambergu un citas sevi jau pierādījušas spēlētājas.

“Šī ir bijusi vēl viena spraiga un karsta pludmales volejbola sezona, nav trūcis ne pārsteigumu līdzjutējiem, ne izaicinājumu pašiem sportistiem. Tomēr finālā, neliekot vilties, tiksies mūsu labākie sportisti, kuru profesionālie sasniegumi iedvesmo šī sporta veida fanus ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Tas nozīmē tikai vienu – šis fināls būs patiešām spraigs un aizraujošs, tāpēc aicinu ikvienu, kuru pludmales volejbols neatstāj vienaldzīgu, pievienoties līdzjutēju un skatītāju pulkam,” aicina čempionāta ģenerālsponsora, apdrošināšanas sabiedrības ERGO valdes locekle Baltijā Ingrīda Ķirse.

Paralēli pludmales volejbolistu cīņām notiks arī cīņa par titulu „Labākā pludmales volejbola karsējmeiteņu grupa”, kur spēkiem mērosies Ventspils karsējmeitenes ar meitenēm no Rīgas – „Glamorous Dance studio”. Notiks arī daudzas citas aktivitātes, kur skatītājiem būs iespēja tikt pie atbalstītāju balvām.

Piektdien un sestdien ieeja uz spēlēm būs bez maksas, bet svētdien, 7. septembrī ieejas biļete visai dienai maksās 5 EUR. Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja stadionā bez maksas. Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu Servisa kasēs, kā arī uz vietas Majoru stadionā.

Spēļu grafiks pieejams šeit - vīriešiem un sievietēm.

Izmantotie resursi:ŠONEDĒĻ JŪRMALĀ NOTIKS CĪŅA PAR LATVIJAS...Ogres namsaimnieks, SIA, Struktūrvienība Neptūns Meža prospekts 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties