22.04.2015. 10:17
Ar 28. numuru izliktie Pļaviņš/Egleskalns E grupas pirmajā spēlē ar 0:2 (18:21, 19:21) 40 minūtēs zaudēja austrāliešiem Aizekam Kapam/Kristoferam Makhjūgam, kuri izlikti ar 5.numuru.

Trešdien vēlāk 36 minūtēs ar 0:2 (13:21, 17:21) viņi zaudēja Vācijas volejbolistiem Sebastjanam Fuksam/Tomasam Kačmarekam, kuri izlikti ar 12.numuru.

Ceturtdien, grupas pēdējā spēlē Pļaviņš/Egleskalns sacentīsies ar Maceju Kosjaku/Maceju Rudolu. Polijas duets izlikts ar 21.numuru.

Grupā vāciešiem ir divas uzvaras, poliem un austrāliešiem pa vienai, bet latvieši abās pirmajās cīņās zaudējuši.

Pamatturnīrā piedalās 32 dueti, kas sadalīti astoņas grupās pa četrām komandām katrā. Izslēgšanas mačos iekļūs 24 pāri jeb trīs dueti no katras grupas.

Šis turnīrs Pļaviņam/Egleskalnam ir pirmās kopīgās oficiālās sacensības.

Jau ziņots, ka Pļaviņš/Egleskalns otrdien kvalifikācijā bija izlikti ar 17.numuru. Latvijas duets pirmās kārtas mačā ar rezultātu 2:0 (21:15, 21:18) uzveica Spānijas pludmales volejbolistus Fransisko Tomasu/Cēzaru Menendesu, kuri bija izlikti ar 16.numuru.

Otrdien vēlāk kvalifikācijas otrajā kārtā cīņā par iekļūšanu pamatturnīrā Pļaviņš/Egleskalns ar rezultātu 2:1 (20:22, 21:15, 15:13) pārspēja Kanādas duetu Semu Pedlovu/Grantu O'Gormanu, kuri bija izlikti ar 1.numuru un pirmā kārta viņiem bija brīva.

Sorokins/Solovejs kvalifikācijā bija izlikti ar 3.numuru. Viņi pirmajā mačā ar 1:2 (21:14, 24:26, 12:15) piekāpās ķīniešiem Penam Gao/Jaņam Li, kuri izlikti ar 30. numuru.

PK pirmajā posmā Sorokins/Solovejs ieguvuši dalītu 41.vietu un 30 reitinga punktus.

Latvijas vadošais duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, kuri kā pasaules ranga līderi noslēdza 2014. gada sezonu, šajā turnīrā nepiedalās.