31.05.2015. 20:38
Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns svētdien uzvarēja Jūrmalā notikušajā Latvijas pludmales volejbola čempionāta - «Ergo Open» - pirmajā posmā.

• Samoilovs/Šmēdiņš izstājas Maskavas «Grand Slam» turnīra astotdaļfinālā 2015. g. 29. maijs

Pļaviņš/Egleskalns finālā ar 2-0 (21:14, 21:15) pārspēja Haraldu Regžu un Armandu Āboliņu.

Pusfinālā pirmā posma uzvarētāji ar 2-0 (23:21, 25:23) sīvā cīņā uzvarēja Edgaru Toču un Rihardu Finsteru, bet Regža/Āboliņš ar 2-0 (21:14, 21:16) bija pārāki pār Ruslanu Sorokinu un Aleksandru Soloveju.

LČ 1.posmā esam uz pjedestāla augstākā pakāpiena! Paldies visiem, kas ir ar mums! pic.twitter.com/uVhlmnQK4o— Plavins - Egleskalns (@MartinsHermans) May 31, 2015

Trešo vietu šajā posmā izcīnīja Sorokins/Solovejs, kas ar 2-1 (26:24, 18:21, 16:14) pārspēja Toču un Finsteru.

Tikmēr dāmu konkurencē labākās pludmales volejbolistes bija Inese Jursone un Tīna Graudiņa, kas sacensību finālā ar 2-0 (21:18, 21:15) pārspēja Martu Ozoliņu un Alisi Leci.

Trešajā vietā ierindojās Sanda Ragozina un Paula Zirģele, kas cīņā par godalgām ar 2-0 (21:15, 21:18) pārspēja Lindu Grambergu un Agnesi Caicu.

Kopā vīriešu konkurencē sacentās 38 dueti, bet sieviešu sacensībās spēkojās 16 pāri.

Pirmajā posmā vīriešu sacensībās nepiedalījās vadošais Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.

Šosezon Latvijas čempionātā pludmales volejbolisti sacentīsies piecos posmos. Nākamās sacensības skatītāji varēs vērot Rīgā, Saulkrastos, Jēkabpilī un Daugavpils novadā, bet izšķirošais fināls no 11. līdz 13.septembrim notiks atkal Jūrmalā. Starp čempionāta posmiem būs arī tradicionālais «King&Queen of the beach» turnīrs, kas arī notiks Jūrmalā.

Arī šogad Latvijas Volejbola federācijas (LVF) partneris un Latvijas čempionāta atbalstītājs ir apdrošināšanas sabiedrība «Ergo», ar kuru sadarbība tika aizsākta pirms diviem gadiem.

Pērn Latvijas čempionāta pludmales volejbolā finālposmā vīru konkurencē triumfēja pasaules ranga līderi Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, bet dāmām par labākajām kļuva talantīgās Alise Lece un Marta Ozoliņa.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230