03.06.2014. 19:26
Pasaules futbola jumta organizācijas FIFA viceprezidents Mišels Platinī kritizējis britu laikrakstu, kurš apgalvo, ka viņš saistīts ar korupciju pirms balsojuma par Kataras kandidatūru 2022. gada Pasaules kausa (PK) finālturnīra sarīkošanai.

  • FIFA sākusi korupcijas lietu pret prezidentu Blateru 2011. g. 27. maijs

«The Daily Telegraph» otrdien vēstīja, ka Platinī slepeni ticies ar FIFA izpildkomitejas locekli Mohamedu Bin Hamamu no Kataras «īsi pirms» balsojuma par labu Katarai, kas notika 2010. gada decembrī.

Konkurējošā svētdienas avīze vainoja 2012. gadā no futbola atstādināto Bin Hamamu miljoniem dolāru kukuļa došanā, lai Kataras kampaņa noslēgtos sekmīgi.

Platinī vēstulē «Telegraph» redaktoram nosauc apvainojumus par «nepamatotām baumām, kuru mērķis ir aptraipīt viņa publisko tēlu».

UEFA prezidents sacīja, ka tā bijusi «parasta» tikšanās ar Bin Hamamu, kurš ilgus gadus bijis viņa kolēģis FIFA, kā tas noticis «daudzas reizes 2010. gadā».

Platinī norādījis, ka Bin Hamams «mēģinājis viņu pārliecināt kandidēt uz amatu 2011. gada FIFA prezidenta vēlēšanās».Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties