09.05.2015. 14:02
Slovēnjas pilsētā Bledā sācies Pasaules kausa pirmais posms akadēmiskajā airēšanā, kur startē arī divas mūsējās - Olga Svirska (29) un Kristīne Putniņa (24). Latvijas pārstāves šodien kvalificējās B finālam.

Vieglā svara sieviešu vieninieku sacensībās notika divi priekšbraucieni, kur 2000 m distancē kopumā airēja 12 sportistes. Olga Svirska savā braucienā uzrādīja 08:03.230 un ierindojās ceturtajā vietā (A finālam vajadzēja vismaz 07:57.410), savukārt Kristīne Putniņa ar 08:39.270 palika pēdējā. Rīt viņas startēs B finālā.

Vakar abas mūsu airētājas piedalījās Bledas starptautiskajā regatē - Olga Svirska ar 08:09.340 izcīnīja piekto vietu A finālā, bet Kristīne Putniņa ar 08:47.670 ieguva pēdējo pozīciju B finālā.

25. aprīlī Jūrmalā notika sezonas atklāšanas sacensībās - valsts čempionātā Olga Svirska izcīnīja pirmo vietu garajā distancē (apmēram 6000 m), bet Kristīne Putniņa ierindojās sestajā pozīcijā.

Eiropas čempionāts akadēmiskajā airēšanā ielānots 29.-31. maijā Polijas pilsētā Poznaņā.

Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa