09.02.2017. 13:46

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Vietējā policija sākusi izmeklēšanu, bet Starptautiskā Biatlona savienība (IBU) ceturtdien preses konferencē paziņoja, ka visiem Kazahstānas biatlonistiem tiks veiktas dopinga pārbaudes, sportistiem nododot asins un urīna analīzes.

Policija atklājusi, ka janvārī kāds anonīms informators ziņojis, ka kādā Dienvidtiroles degvielas uzpildes stacijā no vairākiem mikroautobusiem to pasažieri miskastē izsvieduši vairākas kastes ar izmantotiem medicīniskiem preparātiem. Kastēs bijušas vienreizējas šļirces, zāļu ampulas un asins pārliešanai paredzēts aprīkojums. Tāpat kastēs bijušas ar roku rakstītas zāļu lietošanas instrukcijas, kā arī akreditācijas uz biatlona sacensībām.

Kastes un to saturs tika nodots Austrijas Antidopinga aģentūrai, kur izpētot to saturu secināts, ka tās piederējušas Kazahstānas biatlona izlasei. Pēc tam Insbrukas prokuratūra devusi rīkojumu veikt tālākas izmeklēšanas procedūras, izrakstot arī orderi kratīšanas veikšanai.

Trešdien notikušajā reidā piedalījās 30 policijas pārstāvji.

Pasaules čempionāts biatlonā ceturtdien Hohfilcenē sāksies ar 2x6+2x7,5 kilometru jaukto stafeti, kurās startēs arī Latvijas biatlonisti.

Iepriekšējo reizi planētas meistarsacīkstes Hohfilcenē notika 2005.gadā, kad Ilmārs Bricis desmit kilometru sprintā izcīnīja bronzas medaļu.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties