10.06.2014. 15:26
Šajās brīvdienās, 14. un 15. jūnijā, Lietuvā, norisināsies Latvijas un Lietuvas Dragreisa čempionāta otrais posms.

Pirmo reizi militārā lidlaukā izveidotā 402 metru trasē notiks kopējs Latvijas - Lietuvas Dragreisa Čempionāta posms, kas ilgs divas dienas, pulcējot vērienīgu dalībnieku un skatītāju skaitu. Divu dienu garumā klātienē būs iespēja redzēt ātrākos Lietuvas un Latvijas spēkratus, kā arī baudīt organizatoru sarūpētās izklaides un šova programmas: G&G Sindikato un Lino Adomaičio uzstāšanos, militārā aprīkojuma izstādi un iespaidīgas sacensības starp lidaparātu un sacīkšu auto. Tie, kas vēlēsies palielināt adrenalīna līmenis asinīs, varēs izbaudīt braucienu ar Drift Taxi.

«Atšķirībā no citiem autosporta pasākumiem, dragreiss ir sporta veids, kas ir pieejams ikvienam. Ir nepieciešamas tikai trīs lietas - motorsportam derīga ķivere, auto un drosme! Ikviens braucējs atradīs sev klasi, kurā var stāties pretī līdzvērtīgiem konkurentiem,» komentē Lietuvas pasākuma organizators Rolands Slezas.

Dragreiss ir universālas auto sacensības. Tajās dalībnieku izmantoto auto klāsts ir ļoti raibs - sākot no Volkswagen Golf un beidzot ar tādiem auto, kā, piemēram, Nissan GT-R, Porsche 911 un protams, speciāli būvētiem dragreisa sporta auto.

Pirms divām nedēļām Latvijas Dragreisa čempionāta dalībnieki sevi lieliski pierādīja 1.posma sacensībās, kas norisinājās Igaunijā. Pie kaimiņiem tika gūts daudz uzvaru un uzlaboti personīgie laika rekordi. Interesanta sacensība noteikti būs vērojama arī Lietuvas posmā.

LDČ posmi Latvijā:

3. posms: 5.- 6.jūlijs, Ventspils

4. posms: 2.- 3.augusts, Ventspils

5. posms: 6. septembris, BiķerniekiFP Investment, SIA E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties