09.02.2017. 15:07

Pēdējā laikā lielisku sniegumu demonstrējuši "Lielvārde/Fans" florbolisti, kuri izcīnījuši uzvaras astoņās cīņās pēc kārtas, ar 53 punktiem pārņemot līderpozīcijas turnīra tabulā, kur viņi atradās sezonas pirmajā pusē. Pēdējos mačos Lielvārdes klubs uzvar ar teju identiskiem rezultātiem komandas, kuras izmisīgi cīnās par iekļūšanu labāko astotniekā – 7:5 pār "Madonu" un "Rubene-1", kā arī 7:4 pār "Kuldīgu".

Četrus punktus no līderiem atpaliek "RSU/Babīte", kuriem arī pēdējo nedēļu laikā izdevies iekrāt trīs uzvaru sēriju, madoniešus apspēlējot ar 8:3, pēc kam sekoja ļoti svarīga 7:3 uzvara Ogrē pār vietējiem vilkiem un 7:6 triumfs Rojā. Šim klubam vēl ir reālas izredzes paspēkoties arī par uzvaru čempionātā, jo komanda aizvadījusi par vienu spēli mazāk kā līgas līderi.

Tikmēr "Ogres vilki", kuri vēl nesen atradās tabulas galvgalī, zaudējuši divas pēdējās cīņas, piekāpjoties gan "RSU/Babīte", gan arī nestabili spēlējošajiem FK "JeNo" (4:8). Līdz ar to turnīra tabulā ogrēnieši ar 45 punktiem atkāpušies uz trešo vietu, par astoņiem punktiem zaudējot līgas līderiem un vien tīri teorētiski saglabājot izredzes uz uzvaru regulārajā sezonā, jo maksimāli iespējams iegūt deviņus punktus. Nākamais mačs būs viesos tieši pret "Lielvārde/Fans", kas varētu sniegt atbildes uz "vilku" patieso varēšanu sezonas izšķirošajos brīžos.

Lai gan "JeNo" tika pie panākuma pār "Ogres vilkiem", viņu sniegums pēdējā laikā nav sevišķi stabils, jo komanda ar 4:7 pamanījās zaudēt "Rubene-1" komandai, tikai ar 10:9 izmocīja uzvaru Irlavā, kā arī pārveda 3:6 zaudējumu no Cēsīm, kur spēlēja ar pēdējā vietā esošo "Lekringu". Uzvaras šajās divās spēlēs ļautu tabulā ielauzties labāko trijniekā, bet pašlaik jāsamierinās ar ceturto vietu. Vietu izslēgšanas turnīrā, līdzīgi kā trīs iepriekš pieminētās komandas, jelgavnieki gan ir nodrošinājuši.

Piektajā vietā joprojām atrodas "LU/FS Masters", kurus piemeklējusi jau otrā krīze šajā sezonā, jo zaudētas ir pēdējās četras spēles. To izmantojuši "Kuldīgas" florbolisti, kuriem izdevies uzvarēt piecās no pēdējām septiņām spēlēm, turnīra tabulā no devītās vietas uzlecot uzreiz uz sesto pozīciju, ar iespējām tikt vēl vienu pozīciju augstāk.

Izslēgšanas spēļu zonā pašlaik atrodas arī "Rubene-1", kuriem uzvaras mijas ar zaudējumiem un "Madona", kas gan zaudējusi četras no pēdējām sešām spēlēm. Madoniešiem ir triju punktu pārsvars pār devītajā vietā esošajiem "Roja Rauda Print" spēlētājiem, kuriem gan ir trīs spēles rezervē, līdz ar to reālas iespējas izstumt "Madonu" no labāko astotnieka. Matemātiskas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs saglabā arī "Irlava/Avant", kuri pēdējā laikā spēlējuši gana sekmīgi, taču līdz astotajai vietai ir deviņi punkti un piecas atlikušās spēles. "Saulkalne", "Lekrings" un finansiālo problēmu dēļ no turnīra atsauktie "Rockets-1" florbolisti izslēgšanas turnīram vairs nevar kvalificēties.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī joprojām ar 65 (34+31) punktiem atrodas Elvijs Jankovskis, kurš vienu maču bija spiests izlaists diskvalifikācijas dēļ, kas, iespējams, noveda pie "Ogres vilku" diviem zaudējumiem. Ar 60 (39+21) punktiem viņam seko komandas biedrs Toms Rislings, bet trešais ir "LU/FS Masters" līderis Krists Paulovičs, kuram 57 (33+24) punkti.

Šonedēļ paredzētas septiņas spēles un teju visās sagaidāma intriga. Čempionāta līderiem "Lielvārde/Fans" šī nedēļas nogale nebūs viegla pastaiga, jo vispirms pie viņiem viesosies ambiciozie kaimiņi no Ogres, bet pēc tam jādodas uz Jelgavu. Dienu pirms spēles ar līderiem jelgavnieki pie sevis ciemos gaidīs "LU/FS Masters", ar kuriem, iespējams, būs jātiekas arī ceturtdaļfinālā. Pašlaik studenti atrodas piektajā vietā tabulā, taču vieta izslēgšanas turnīrā vēl nav nodrošināta, līdz ar to būtu nepieciešams nopelnīt punktus mājas mačā pret rojeniekiem. Savā starpā tiksies arī abas Kurzemes komandas, kad Rojā viesosies "Irlava/Avant". Par astotnieku principiāla cīņa norisināsies Madonā, kur viesosies Kuldīgas florbolisti, bet pērnā gada čempioni "Rubene-1" lūkos aizķert kādu punktu Babītē.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties