18.01.2014. 18:19
Pasaules kausa posmā bobslejā divniekiem Īglsas trasē Austrijā pēc pirmā brauciena latviešu pilotu Oskara Melnbārža un Oskara Ķibermaņa ekipāžas dala piekto vietu un saglabā izredzes pacīnīties par labāko trijnieku. Jāpiebielist, ka mūsu divnieki bija labākie startā.

Lai gan latvieši bija lieliski startā, sasniedzot labākos rezultātus, pirmajā braucienā nevienam no Oskariem iekļūt neizdevās (Melnbārdis 5,01, Ķibermanis 5,02). Lieliski iespēju startēt brauciena sākumā izmantoja amerikāņa, sezonas līdera Stīva Holkomba ekipāža, sasniedzot labāko rezultātu pirmajā braucienā. Arī otrā vieta atbilstoši sezonas kopvērtējumam - šveicieša Hefti pilotētais divnieks.

Lai cik tas arī nebūtu dīvaini, abi Latvijas dueti braucienu veica identiski, gandrīz identiski veicot arī starta ieskrējienu. Gan Melnbāržā, gan Ķibermaņa dueti trasē pavadīja 52,10 sekundes, no līdera Holkomba atpaliekot 0,32 sekundes. Abi piloti bobus vadīja tiešām prasmīgi, izvairoties no rupjām kļūdām, kas ļauj cerēt, ka otrajā braucienā viņiem var izdoties uzlabot savu pozīciju. No trijnieka latviešu dueti atpalika par 0,1 sekundi, taču arī vairākas ekipāžas mina mūsējiem uz papēžiem. Latvijas divniekiem priekšā aizspraucās arī Zubkova un Fridriha divnieki.

Otrā brauciena starts plkst. 18.45.Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties