09.02.2017. 23:35

"Ledesma ir pirmais brazīliešu futbolists, kurš spēlēs "Jelgavas" rindās, un mēs redzam, ka viņš komandas spēlē spēs ienest tās lietas, ar ko viņa nācija futbola pasaulē ir slavena," kluba mājaslapā citēts direktors Jānis Vuguls. "Rafaels ir ļoti radošs un meistarīgs spēlētājs, kurš prot veidot uzbrukumus, gūt vārtus un izšķirt spēļu likteņus.

Zīmīgi, ka jau savā pirmajā minūtē "Jelgavas" rindās viņam izdevās atzīmēties ar rezultatīvu piespēli, pēc kuras vārtus brazīliešu stilā guva Valērijs Redjko! Tāpat arī ticam, ka Ledesma ar savu pieredzi un meistarību varēs sekmēt jauno futbolistu izaugsmi uzbrukuma grupā."

Ledesma ļoti labā atmiņā ir Lietuvas futbola cienītājiem, kur viņš spīdēja kādreiz bagātajā klubā "Kaunas" (tās rindās iegūti divi čempiona tituli), kā arī Marijampoles "Sūduvā, vēl 2012. gadā ar 20 vārtiem 32 spēlēs kļūstot par turnīra otro labāko bombardieri. Ledesma, kurš ir precējies ar lietuvieti un kura dēls ir lietuvietis, prot lietuviešu valodu un savulaik vēlējās iegūt arī Lietuvas pilsonību, taču tā tika atteikta.

Eiropā Ledesma spēlējis arī Portugāles "Adacemica" un "Estrela Amadora", Baltkrievijas galvaspilsētas Minskas klubos "Partizan" un "Dinamo", bijis arī Kipras "Ethnikos Achna", bet pēdējos divarpus gadus viņš pavadīja Maltā. Debijas sezonā Ledesma "Birkirkara" rindās 27 spēlēs guva 13 vārtus, bet pēc tam pa pusgadam pavadīja "Sliema Wanderers", "Valletta" un "Gzira United", kopā 42 spēlēs gūstot piecus vārtus. "Gzira United" šosezon ieņem vien desmito vietu 12 komandu konkurencē. Atgādinām, ka iepriekš Maltā spēlēja vēl viens jaunais jelgavnieks - horvātu izcelsmes aizsargs Ante Bakmazs ("St. Andrews").

Izmantotie resursi:Ledesma – pirmais brazīlietis...Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties