02.03.2013. 21:10

Ja vakar Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas ceturtdaļfinālu ar uzvaru uzsāka "Lekrings", tad šodien cēsniekiem pievienojās "Lielvārde", kas ar 8:3 sakāva Liepājas "Kuršus", "Ķekava", kas ar 8:4 uzvarēja "Talsi/Triobet", un Rīgas "RTU/Inspecta", kas ar 11:5 bija pārāka par Stalbes "Pārgauju".

Liepājas "Kurši" ir viena no retajām komandām, kurai šosezon jau izdevies uzvarēt "Lielvārdi". Tomēr šodien liepājniekiem, spēlējot viesos, ātri vien zuda cerības uz sev labvēlīgu mača iznākumu – jau pirmā perioda laikā "Lielvārde" izvirzījās pārliecinošā vadībā ar 4:0, otrajā trešdaļā savu pārsvaru palielināja līdz 6:1, bet pēdējā savu handikapu nosargāja, uzvarot ar 8:3. Uzvarētāju sastāvā par labāko spēlētāju tika atzīts Toms Akmeņlauks, kuram 4 (3+1) punkti, rezultatīvi bija arī Mihails Kostusevs ar 4 (2+2) un Mikus Valpēters ar 3 (1+2) punktiem. Liepājnieku labā divus vārtus guva Miķelis Krūms, kuram arī labākā spēlētāja gods. Tiesa, pēdējā periodā Miķelis guva arī ļoti sāpīgu savainojumu.

"Ķekava" savas mājas spēles aizvada Kocēnu sporta namā, kur šovakar uzņēma "Talsi/Triobet" florbolistus. Tieši ķekavieši bija tie, kuri 5.minūtē sava kapteiņa Gunāra Klēģera personā atklāja rezultātu. Tālāk laukuma saimniekiem gan tik labi negāja – otrajā periodā viņi guva vēl vienus vārtus, kamēr talsenieki veselus četrus, izvirzoties vadībā ar 4:2. Toties pēdējā trešdaļā veiksme pārliecinoši pārgāja "Ķekavas" pusē – jau pirmajās minūtēs talsenieki ievirzīja bumbiņu paši savos vārtos, bet līdz mača beigām vēl piecas reizes to izdarīja arī ķekavieši, sērijā līdz vienas komandas trim uzvarā tiekot pie pirmā panākuma – 8:4. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Gunārs Klēģers, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija arī rezultatīvākais, divi vārti Jāņa Bilinska kontā. Labākā gods "Talsi/Triobet" sastāvā tika divu vārtu autoram Jānim Šķutānam, tikpat golu arī Aivim Hammeram.

Izmantotie resursi:floorball.lvTukuma jātnieku sporta klubs "Pakaviņi", Smārdes p., Engures n., LV-3129
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties