22.07.2016. 13:45

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Rīkotāju īpašu uzaicinājumu saņēmusī Birzule pirmos sacensību braucienus aizvadīs 8.augustā, bet olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā "Maracana" stadionā paredzēta 5.augustā.

Visu olimpiešu vārdi ceļošanas sarakstā vēl nav iekļauti, un sportistu lidojumu grafiks vēl tiks papildināts, taču sagaidāms, ka jau nākamās nedēļas sākumā pirmdien lidmašīnā kāps arī vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa un viņas treneris Andis Austrups.

Turpretim tikai dažas dienas pirms olimpiskā starta uz Rio dosies Eiropas čempione cīņas sportā Anastasija Grigorjeva. Viņai lidojums paredzēts 15.augustā, bet uz cīņas paklāja jākāpj trīs dienas vēlāk.

Divkārtējais olimpiskā zelta ieguvējs un Latvijas karognesējs BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs uz Brazīliju lidos 4.augustā. Latvijas sportistiem un viņu treneriem pašiem atkarībā no gatavošanās plāniem ir iespēja noteikt vēlamo laiku, kad ierasties olimpisko sacensību vietā.

Latvijas olimpiskajā delegācijā ir iekļauti 33 sportisti, diemžēl šķēpmetēja Līna Mūze smaga kājas savainojuma dēļ uz Rio nedosies, tādējādi Brazīlijā gatavojas startēt 32 atlēti.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties