01.02.2014. 16:25
Kā pirmā no Latvijas sportistiem gaidāmo ziemas olimpisko spēļu mājvietā Sočos ieradusies distanču slēpotāja Inga Dauškāne, sociālajos tīklos internetā vēsta Latvijas olimpiskās delegācijas vadītājs Žoržs Tikmers.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pirmā no 58 Latvijas atlētiem, kuri pārstāvēs valsti Soču Olimpiādē, uz spēļu norises vietu jau ceturtdien devās Dauškāne, kura gatavošanos turpinās sacensību norises vietā, bet pirmā daudzskaitlīgā delegācija uz Krieviju izlidos svētdien no rīta. Tajā būs deviņi kamaniņu braucēji un četri apkalpojošā personāla dalībnieki.

"Sočos īpaši skaista diena. Apmeklēju olimpisko ciematu un mūsu pirmo sportisti tajā Dauškāni. Viss izskatās labi," paudis Tikmers.

Pirmdien uz olimpiskajām spēlēm dosies skeletona komanda, bet 5.februārī - biatlonists Andrejs Rastorgujevs. Tomēr lielākā daļa Latvijas olimpiešu, starp kuriem būs arī valsts hokeja izlase, uz Krieviju izlidos 6.februāra rītā ar īpašu čarterreisu. Savukārt bobslejisti ar treneriem izlidos 10.februārī, bet vēl pēc tam dosies vairāki kalnu slēpotāji, no kuriem pats pēdējais - Kristaps Zvejnieks - izlidos vien 17.februārī.

Kā zināms, Latvijas karogu jau nākamnedēļ gaidāmajā Soču olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā nesīs Latvijas izlases hokejists Sandis Ozoliņš.

Soču olimpiskās spēles norisināsies no 7. līdz 23.februārim.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties