08.07.2012. 21:40
Francijas riteņbraucējs Tibo Pino no «FDJ-Big Mat» komandas svētdien pirmoreiz karjerā uzvarēja prestižā daudzdienu velobrauciena «Tour de France» astotajā posmā.

No konkurentiem Pino aizbēga 17 kilometrus pirms finiša un 157,5 kilometrus garās distances noslēgumā tuvākie konkurenti viņam zaudēja 26 sekundes. Zīmīgi, ka 22 gadus vecais kalnu speciālists ir jaunākais braucējs šī gada sacensībās.

Šajā posmā otro vietu izcīnīja austrālietis Keidels Evanss no «BMC Racing» komandas, bet trešais bija francūzis Tonijs Galopēns («RadioShack-Nissan»).

Tikmēr ceturto vietu ieņēma Lielbritānijas riteņbraucējs Bredlijs Viginss no «Sky Procycling», kas pārliecinoši ļāva saglabāt līderpozīciju kopvērtējumā.

Kopvērtējumā pēc astoņiem posmiem Viginsam joprojām desmit sekundes zaudē Evanss, bet trešajā vietā ir itālietis Vinčenco Nibali («Liquigas-Cannondale»), kurš no brita atpaliek par 16 sekundēm. Tikmēr igaunis Reins Tāramē («Cofidis, Le Credit En Ligne») no ceturtās vietas kopvērtējumā pēc šī posma atkrita uz desmito pozīciju. 

Tweet Materiāls publicēts sadarbībā arLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties