22.09.2016. 21:03
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» pieredzējušais aizsargs Georgijs Pujacs ievietots savainoto spēlētāju sarakstā, ceturtdien vēsta līga.

Pujacs ķermeņa lejasdaļas traumu guva pagājušajā nedēļā viesos pret Minskas «Dinamo», spēli līdz galam nepabeidzot. Minētajā spēlē rīdzinieki cieta neveiksmi pagarinājumā ar 1:2.

Šobrīd 35 gadus vecais Pujacs kopš spēles Minskā laukumā nākamajos trīs mačos nav devies, bet šosezon viņš septiņās spēlēs ir atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli, divām soda minūtēm un pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Saistītie raksti

Pujacs Rīgas «Dinamo» pievienojās pēc pusotra gada pārtraukuma, jo 2014./2015.gada sezonas vidū līgums ar viņu tika lauzts. Tāpat Pujacs «Dinamo» pārstāvēja 2008./2009.gada sezonas beigu daļā.

Trešdien Rīgas «Dinamo» savā laukumā sīvā cīņā ar 1:2 zaudēja Omskas «Avangard».

Rīdzinieki sezonu sākuši neveiksmīgi, jo 11 mačos ir izcīnītas tikai divas uzvaras, kas to ar sešiem punktiem ierindo pēdējā vietā Rietumu konferencē.

Nākamās trīs spēles Normunda Sējēja trenētā komanda aizvadīs izbraukumā - svētdien gaidāms duelis pret aizsarga Kristapa Sotnieka un vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto Toljati «Lada», ko trenē Artis Ābols, bet nākamnedēļ būs jāspēkojas arī ar Ņižņekamskas «Ņeftehimik» un Kazaņas «Ak Bars» komandām.