04.09.2014. 17:22
Jau piektdien (5.septembrī) „O-Sands” pludmales volejbola laukumos risināsies dalībnieku tik iecienītie „Cabo Cafe King/Queen of the beach” turnīri. Lai gan sākotnēji bija domāts, ka turnīru sezona Mežaparka pludmales laukumos jau galā, lielā potenciālo dalībnieku interese, kā arī pateicīgie laika apstākļi, likuši laukumu apsaimniekotājiem piedāvāt šī formāta turnīru, iespējams, pēdējo reizi šovasar.

Piektdien plkst.18.00 pludmales smiltīs netālu no Ķīšezera risināsies cīņas par „CABO CAFE King un Queen” tituliem. Abi šie turnīri, attiecīgi kungiem un dāmām risināsies pēc ierastās „Kinga” sistēmas, kur dalībnieki mainās pāriniekiem, un beigās tiek noteikts viens spēcīgākais un spēcīgākā. Dalības maksa 8 EUR no cilvēka. Jau ierasti pēc cīņām smiltīs visi sacensību dalībnieki tiekas netālajā „CABO CAFE” uz kādu atspirdzinošu dzērienu, lai kopīgi atcerētos tās dienas spraigākās izspēles un sacensību brīžus, kā arī parunātu nedēļas nogales plānus.

Bez šīs pasēdēšanas „CABO CAFE” turnīra organizatori sola spēcīgākajiem arī sponsoru sarūpētās balvas. Ja turnīrs gūs lielu atsaucību, tad arī naudas balvas.

Pieteikšanās turnīram plānota līdz piektdienai pulksten 15:00, rakstot e-pastu uz o-sands@inbox.lv , sīkāka informācija pa tālruni: 25774407.

Ikdienā „O-Sands” pludmales volejbola laukumi joprojām pieejami visiem spēlēt gribētājiem. Darbdienās no pulksten 8:00 līdz 16:00 viena laukuma cena stundā ir 8 eiro, bet no 16:00 līdz 21:00 par vienu stundu jāmaksā 12 eiro. Laukumi pludmales volejbola spēlēt gribētājiem ir pieejami arī nedēļas nogalēs (ja nenotiek turnīri), kad sestdien un svētdien to cena visas dienas garumā ir 12 eiro stundā. Tālruņa numurs laukumu rezervācijai: 25774407. Visa informācija par „O-Sands” pludmali šeit: https://twitter.com/O_SANDS_Beach un https://www.facebook.com/osandsriga . Vasara tuvojas savām loģiskām beigām, tāpēc nāc un izmanto spēlēšanai pēdējās siltās šī gadalaika dienas!LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties