02.06.2015. 17:30
Strauji tuvojas 13.un 14.jūnijs, kad Dobeles „Ceļa Ēzeļu” trasē norisināsies ilgi gaidītais II Latvijas čempionāta posms motokrosā, kam paralēli tiks aizvadīts arī III Latvijas Kausa, Latvijas Junioru čempionāta un Latvijas čempionā Q un B/V posms. Šoreiz biļešu cena uz svētdienas sacensībām ir augstāka – 8 eiro, tādēļ aicinām ikvienu izmantot iespēju un iegādāties biļeti tagad ar 50% atlaidi.

Divu dienu garumā sacensībās startēs daudzi spēcīgi pašmāju un kaimiņvalstu sportisti, lai turpinātu Aizputē aizsākto cīņu par Latvijas čempiona titulu. Zināms, ka jau sestdien līdzjutējus priecēs Eiropas čempionāta kvadracikliem līderis Edgars Meņģelis.Taču sacensības papildinās arī citi spēcīgi uzvārdi, kas 1. posmā sagādāja ļoti baidāmas cīņas.

Šobrīd sacensībām aktīvi gatavojas ne tikai sportisti, bet arī posma organizators, kurš trasē veicis vairākus uzlabojumus. To, kādas izmaiņas trase piedzīvojusi, redzēsim jau Latvijas čempionāta nedēļas nogalē. Trases malā abas dienas no rīta līdz vakaram darbosies arī Fanu telts, kurā vienmēr laipni gaidīts kā liels, tā mazs, iepazīstot motokrosu ar dažādu spēļu palīdzību. Protams, teltī rīkosim arī autogrāfu sesijas, sniedzot iespēju satikt savus motokrosa elkus.

Informējam, ka biļešu cena uz šo posmu būs 8 eiro, bērniem līdz 12.gadiem un pensionāriem biļete maksās 5 eiro. Sestdien sacensības ir bez maksas. Tādēļ aicinām ikvienu izmantot unikālu iespēju un šobrīd iegādāties biļetes par īpaši draudzīgu cenu – 4 eiro! Biļeti iespējams nopirkt šeit: Motokrosa čempionāta posms Dobelē - Pērkam Kopā

Iegādāto biļeti izdrukātā veidā būs nepieciešams uzrādīt pie ieejas un tiklīdz tas izdarīts, visi tiksimies trasē, aizvadot II Latvijas čempionāta posmu motokrosā!

Izmantotie resursi:Aktuāli - LaMSFget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties