09.06.2012. 20:09
Latvijas modernās pieccīņas sportiste Olga Šišlova sestdien sakrāja 5048 punktus un izcīnīja piekto vietu Ungārijas pilsētā Šehesfehervārā notiekošajā Eiropas čempionātā juniorēm.

Sacensības piektdien uzsāka 44 sportistes, kas tika sadalītas divās kvalifikācijas grupās. Šišlova B grupā ieņēma desmito pozīciju, tiekot finālā. Diemžēl otra mūsu pārstāve, 18 gadus vecā Sindija Roga nekvalificējās finālam, paliekot 22. vietā, kas bija pēdējā B grupā.

Finālā sestdien Šišlova paukošanā uzrādīja 14. rezultātu (832), bet peldēšanā desmitā vieta (1132). Jāšanā Olga uzrādīja dalītu labāko rezultātu (1200), bet kombinācijā 13. rezultāts (1884). Summā Šišlovai izdevās savākt 5048 punktus, kas deva piekto vietu.

Par uzvarētāju kļuva galvenā favorīte Šarlota Kovāča no Ungārijas, kura savāca 5404 punktus.