09.05.2013. 21:15
Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska ceturtdien kvalificējās Ungārijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas modernajā pieccīņā ceturtā posma finālsacensībām.Savā pusfināla grupā Rubļevska izcīnīja trešo vietu, iekrājot 3912 punktus.Sākotnēji...

Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska ceturtdien kvalificējās Ungārijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas modernajā pieccīņā ceturtā posma finālsacensībām.

Savā pusfināla grupā Rubļevska izcīnīja trešo vietu, iekrājot 3912 punktus.

Sākotnēji Rubļevska paukošanā sasniedza pārliecinoši labāko rezultātu savā grupā, bet peldēšanā viņa bija 25.ātrākā. Savukārt apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā Latvijas sportiste uzrādīja 17.rezultātu.

Finālā, kas notiks sestdien, iekļuva katras grupas 18 labākās sportistes.

Tikmēr finālam neizdevās kvalificēties jaunajai Latvijas sportistei Olgai Šišlovai, kura tajā pat grupā palika 22.vietā starp 34 sportistiem. Pēc 24.vietas paukošanā, peldēšanā Šišlovai bija astotais labākais rezultāts, bet skriešanas un šaušanas disciplīnā viņa sasniedza 22.laiku, kas summā deva 3664 punktus.

Piektdien risināsies kvalifikācijas sacensības vīriešiem.

Kā ziņots, pagājušā gada Londonas olimpiskajās spēlēs Rubļevska izcīnīja astoto vietu, bet Deniss Čerkovskis ierindojās 19.pozīcijā.