30.01.2015. 10:49
AHL un NHL oficiāli paziņojusi par vairākus gadus plānotā projekta īstenošanu, proti, AHL radīs Klusā okeāna divīziju, kurās spēlēs piecas komandas.

AHL šobrīd spēlē 30 komandas, kuras palīdz NHL klubiem iespēlēt jaunos hokejistus un ļaut atgūties no traumām/neveiksmīga snieguma citiem hokejistiem, AHL arī ir iespēja sevi pierādīt un izsisties uz augšu. Ilgus gadus liela problēma gan bija tā, ka vairāku NHL klubu fārmklubi atradās tālu no lielās komandas mītnes, taču vismaz daļēji atrasts risinājums Klusā okeāna divīzijas izveidē.

Piecas AHL komandas nākamajā sezonā pārcelsies uz Kalifornijas štatu. Pagaidām nevienām no tajām Latvijas hokejisti nespēlē, taču šīs pārmaiņas var ietekmēt Ņikitas Jevpalova ceļu uz hokeja eliti. Viņš nesen parakstīja līgumu ar Sanhosē "Sharks", taču tās AHL fāmklubs Vorčestras "Sharks" atradās ASV otrā malā, Masačūsetsā.

Nākamajā sezonā fārmklubs tiks pārcelts uz Kaliforniju un mainīs arī nosaukumu, lokācijas vietu mainīs arī "Oilers", "Kings", "Flames" un "Ducks" fārmklubi. Tiesa, Anaheimas komanda līdz šim bija Norfolkas "Admiral" sadarbības partnere, taču līdz nākamās sezonas sākumam paredzēts, ka "Ducks" pilnībā pārņems tās īpašumtiesības.

Šis solis gan vēl neatrisina visu fārmklubu problēmas, jo "Canucks" vakar nācās izsaukt Ronaldu Ķēniņu no 3500 kilometrus tālās Jutikas, bet "Coyotes" fārmklubs Portlendā ir vēl tālāk (3700 kilometri).

Izmantotie resursi:AHL approves formation of Pacific Division|...AHL moving 5 teams to California for new...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties