02.01.2015. 10:24
Pēc 1. janvārī piedzīvotā zaudējuma viesos pret "Southampton" Anglijas Premjerlīgas čempionātā Londonas "Arsenal" galvenajam trenerim Arsēam Vengeram pieskrēja klāt kāds līdzjutējs, kurš tika apsargu pavadībā izvests no stadiona. Līdzjutējs nonācis policijas apcietinājumā, kamēr tiek noskaidroti lietas apstākļi.

"Tas bija jauns puika. Domāju, ka tas bija "Southampton" fans. Viņš nepavisam nebija agresīvs. Nedomāju, ka viņš kaut ko teica," pēc mača epizodi komentēja Vengers. Izrādās, tas bijis "Arsenal" atbalstītājs, kurš sēdējis starp vietējiem līdzjutējiem. Un izrādās, "jaunajam puikam" ir 25 gadi. Vietējie likuma sargi paturējuši jaunieti apcietinājumā, kamēr tiek noskaidroti visi lietas apstākļi.

Pēc decembrī piedzīvotā zaudējuma "Stoke" Vengeru pirms kāpšanas vilcienā izsvilpa vairāki "Arsenal" līdzjutēji. Komandas atbalstītāju vidū ir tādi, kas uzskata, ka 19 sezonas klubā pavadījušajam francūzim laiks kravāt koferus un doties projām.

Šajā sezonā Premjerlīgā "Asrenal" pēc 20 kārtām ar deviņām uzvarām un 33 punktiem ieņem vien sesto pozīciju. Gan Anglijas kausā, gan Līgas kausa izcīņā komanda tikusi trešajā kārtā, bet UEFA Čempionu līgā pēc otrās vietas D grupā 1/16finālā būs jāspēlē pret bijušo Vengera klubu "Monaco". Pirms sezonas izdevās izcīnīt "Community Shield" trofeju, uzveicot "Manchester City".Kocēni, sporta klubs Kocēni, Alejas 4, Kocēnu p., Kocēnu n., LV-4220
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties