19.06.2015. 08:49
Pirmo uzvaru "Copa America" izcīņā svinēja Peru futbolisti, kas vairākumā nospieda Venecuēlu un bija pārāki ar rezultātu 1:0. 29. minūtē venecuēliešus mazākumā atstāja Fernando Amorevjeta, bet 72. minūtē vienīgos vārtus guva Klaudio Pisarro.

Jau sestajā minūtē pirmā puslaika labākā iespēja bija Venecuēlas uzbrucējam Salomonam Rondonam, kurš guva vienīgos vārtus pirmajā spēlē, taču centrālā puslaika un, iespējams, visa mača epizode risinājās 29. minūtē. "Fulham" piederošais aizsargs Fernando Amorevjeta laukuma vidusdaļā no muguras nogāza Paulo Gerrero un, lecot pāri, uzkāpa viņam uz kājas. Par lielu šoku Amorevjetam, tiesnesis no kabatas izvilka sarkano kartīti.

Venecuēlai nācās izdarīt piespiedu maiņu, pussargu ziedojot pret malējo aizsargu. Neskatoties uz viena cilvēka pārsvaru, Peru ilgi nespēja atvērt pretinieku vārtus. Nespēja līdz 72. minūtei, kad bumba pēc Gerrero piespēles un rikošeta soda laukumā nokļuva pie Pisarro, un nu jau bijušais Minhenes "Bayern" uzbrucējs spēcīgi sita tuvajā stūrī (1:0).

Tagad C apakšgrupā pēc divām kārtām visām komandām ir pa trim punktiem, turklāt visām vienībām ir arī vienāda vārtu starpība. Pēdējā kārtā savā starpā tiksies Brazīlija un Venecuēla, kā arī Kolumbija un Peru, un ir salīdzinoši ļoti liela iespējamība, ka vietu noteikšanai tabulā būs nepieciešama izloze.