22.07.2016. 12:35
Latvijas labākā jaunā cīkstone Jekaterina Jermaļonoka (15) šodien ar smagu uzvaru sāka kadetu Eiropas čempionātu brīvajā cīņā.

2016. gada U17 Eiropas čempionāta 40 kilogramu svara kategorijā piedalās 15 sportistes. Pirms starta kā galvenā favorīte kotējās baltkrieviete Nastasija Kurišta un arī mūsu Jekaterina Jermaļonoka tika uzskatīta par vienu no pretendentēm uz medaļu, abas šīs sportistes nonāca atšķirīgos zaros.

Pirmajā mačā daugavpiliete Jekaterina Jermaļonoka tikās ar izstīdzējušu gruzīnieti Guliko Arutinjani, pretiniecei sākumā veicās labāk (0:2, 0:4), bet tad gruzīniete tika sagrābta nepatīkamā tvērienā, kas ļāva atspēlēt divus punktus (2:4) un nolikt samocīto gruzīnieti uz lāpstiņām, cīņa beidzās pēc 1:37 minūtēm. Tikmēr galvenā favorīte Nastasija Kurišta zaudēja jau pirmajā mačā. Informācija tiks papildināta...

Šodien startēja vēl divas mūsējās - Elīna Ziediņa (60 kg) un Veronika Zujeva (60 kg) zaudēja jau pirmajā mačā, tāpat kā mūsu puiši vakar un aizvakar. Rīt un parīt uz paklāja dosies grieķi-romieši.

Kā jau ziņots, 2015. gada kadetu Eiropas čempionātā Jekaterina Jermaļonoka uzvarēja visās cīņās 38 kg kategorijā un pārliecinoši izcīnīja zelta medaļu, kas pēdējos gados ir Latvijas brīvās cīņas vienīgā augstākā kaluma godalga "U" līmenī.

Izmantotie resursi:unitedworldwrestling.orgPārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties