03.12.2017. 23:46

“Inter” futbolisti mačā ar “Chievo” divus vārtus guva spēles pirmajā puslaikā. Puslaika vidū Ivans Perisičs ar spēcīgu tālšāvienu atklāja rezultātu, bet septiņas minūtes pirms pārtraukuma Mauro Ikardi pēc partneru izspēlētās kombinācijas nonācis aci pret aci ar “Chievo” vārtsargu Stefano Sorentino un dubultoja “Inter” pārvaru (2:0).

Otrajā puslaikā “Inter” pievienoja vēl trīs vārtus. Spēles 57. minūtē Perisičs saņēma bumbu no partneriem soda laukumā un reidīja to precīzi vārtu apakšējā stūrī (3:0). Četras minūtes vēlāk slovāks Milans Škiniars pēc Antonio Kandrevas centrējuma ar galvu guva ceturtos vārtus,savukārt kompensācijas laikā Perisičs pielika spēlei punktu, noformējot “hat-trick” – graujoša “Inter” uzvara ar 5:0, kas ļāva Milānas klubam izvirzīties kopvērtējuma līderpozīcijā. “Inter” ir vienīgais klubs, kas šosezon A sērijā nav piedzīvojis nevienu zaudējumu.

Svētdienas pēdējā mačā tikās kaimiņi turnīra tabulā - Romas “Lazio” viesojās pie “Sampdoria”. Pirmajā puslaikā rezultāts netika atklāts, lai gan iespēju netrūka, īpaši viesiem, kuru uzbrukuma smailē vairākkārt nonācis kluba labākais snaiperis Čiro Immobile. Otrā puslaika ievadā rezultātu atklāja “Sampdoria” – Fabio Kvaljarella pēc centrējuma soda laukumā ar galvu pāradresēja bumbu tālāk Duvanam Zapatam, kurš vadībā izvirzīja laukuma saimniekus (1:0). “Lazio” atspēlējās desmit minūtes pirms pamatlaika beigām, kad bumbu vārtu augšējā stūrī raidīja Saša Milinkovičs-Savičs (1:1). Savukārts kompensācijas laikā uzvaru “Lazio” izrāva Felipe Saisedo – 1:2.

Izmantotie resursi:The official website for European football –...