14.01.2014. 22:26
Kubiešu smagā svara bokseris Maiks Peress (20-0, 12KO), kurš šīs nedēļas nogalē aizvadīs savu kārtējo cīņu profesionālajā ringā, to veltīs savam pēdējam pretiniekam – krievam Magomedam Abdusalamovam (18-1, 18KO).

Novembra sākumā Peress uzvarēja Abdusalamovu pēc punktiem. Dažas stundas pēc cīņas Abdusalamovs tika nogādāts vienā no Ņujorkas slimnīcām kritiskā stāvoklī. Viņš pārcieta insultu, ārstiem nācās veikt operāciju galvas smadzenēs un iemidzināt mākslīgajā komā, kurā krievs pavadīja vairāk nekā mēnesi. Abdusalamovs lēnām atveseļojas un šobrīd uzturas rehabilitācijas centrā.

Peress nākamo cīņu aizvadīs jau 18.janvārī, kad Monreālā (Kanāda) cīnīsies pret Kamerūnā dzimušo francūzi Karlosu Takamu (29-1, 23KO), kurš savu vienīgo zaudējumu 2009.gadā piedzīvoja pret Gregoriju Toniju (20-4, 15KO) – bokseri, kuru Peress divus gadus vēlāk iznīcināja ar tehnisko nokautu pirmajā raundā.

Peress uzskata, ka cīņai pret Toniju ir sagatavojies ļoti labi, tiesa, viņa domas mēdz kavēties pie pēdējās cīņas pret Abdusalamovu: "Tā bija smaga cīņa. Paldies Dievam, ka ar mani [pēc tās] viss bija kārtībā. Magomeds ir īsts kareivis, sūtu viņam laba vēlējumus un ceru, ka viņš atveseļosies. Tajā cīņā es darīju tikai savu darbu un man nebija nolūka viņu savainot. Savu gaidāmo cīņu es veltīšu Magomedam un uz maniem šortiem būs viņa vārds."

Izmantotie resursi:Boxing News & Results updated 24/7 - FightnewsBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties