25.09.2016. 16:18
Pieredzējušais Andrejs Perepļotkins svētdien guva vārtus cīņas pēdējā minūtē, nodrošinot "Jelgavas" komandai uzvaru "SynotTip" Latvijas futbola virslīgas 23.kārtas noslēdzošajā mačā pret "Riga" futbolistiem.

"Jelgava" savā laukumā svinēja laimīgu uzvaru ar 1:0 (0:0), turnīra tabulā apsteidzot "Liepāju" un pakāpjoties uz trešo pozīciju.

Laukuma saimnieki vairāk kontrolēja bumbu, taču pirmajā puslaikā rezultātu viņi atklāt nespēja un arī pēc atpūtas "Jelgavas" centieni ilgi palika bez rezultāta. Tomēr pēdējā minūtē pēc Andreja Kovaļova piespēles precīzi ar galvu sita Perepļotkins, trāpot pretinieku vārtu stūrī.

Jelgavnieki pirms šīs spēles pagājušajā nedēļā ar 0:1 zaudēja RFS komandai, bet vēl pirms tam nebija zaudējuši deviņos mačos pēc kārtas, turklāt piecos mačos pēc kārts nebija arī ielaiduši vārtus.

Tikmēr "Riga" pēdējos astoņos mačos tikai reizi uzvarējusi un trijos mačos nospēlējusi neizšķirti.

Kaut pašlaik risinās ceturtais aplis, abas komandas savā starpā tiksies vēl vienu reizi, jo 19.oktobrī "Skonto" stadionā gaidāms abu vienību pārceltais duelis.

LETA jau vēstīja, ka 23.kārtas pirmajā spēlē "Liepājas" futbolisti piektdien savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 ar "Ventspils" komandu, abām vienībām zaudējot punktus cīņā par attiecīgi trešo un pirmo vietu. Tikmēr lielākā sensācija notika sestdien, kad līdere Jūrmalas "Spartaks" ar rezultātu 1:2 piekāpās turnīra pastarītei "Daugavpils". Vēl vienā duelī sestdien Metta"/"Latvijas Universitāte" (LU) komanda kompensācijas laikā nerealizēja 11 metru soda sitienu, savā laukumā nospēlējot neizšķirti 1:1 ar RFS futbolistiem.

Virslīgas kopvērtējumā "Spartakam" ir 49 punkti 23 mačos, par pieciem punktiem apsteidzot ventspilniekus, kamēr "Jelgavai" ir 39, bet "Liepājai" 38 punkti. Tiesa, zemgaliešiem ir viena spēle rezervē.

RFS ar 27 punktiem ir piektā, bet tai ar 22 punktiem seko "Riga", kas tāpat kā "Jelgava" aizvadījusi 22 spēles. Tikmēr septīto vietu ar 21 punktu ieņem "Metta"/"Latvijas Universitāte" (LU), bet turnīra tabulu ar 11 punktiem noslēdz "Daugavpils", saglabājot nelielas cerības uz vietas saglabāšanu virslīgā.