02.06.2016. 08:29
Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijas otrajā mačā trešdien izcīnīja Pitsburgas «Penguins» komanda.

Aizvadītajā spēlē «Penguins» hokejisti savā laukumā ar rezultātu 2:1 pagarinājumā uzveica Sanhosē «Sharks» komandu, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-0.

Rezultātu otrās trešdaļas 9.minūtē atklāja «Penguins», kad precīzs metiens padevās Filam Keselam. Neizšķirtu «Sharks» panāca piecas minūtes līdz pamatlaika beigām, vārtus gūstot aizsargam Džastinam Braunam.

Saistītie raksti

Tikmēr par galveno mača varoni kļuva «Penguins» debitants Konors Šīrijs. Viņš jau pagarinājuma otrajā minūtē ar plaukstas metienu no tālas distances ripu raidīja vārtu «devītniekā».

Pirmie divi mači norisinājās Pitsburgā, bet tagad sērija pārcelsies uz Sanhosē.

Atgādināsim, ka «Sharks» hokejistu Stenlija kausa finālsērijā spēlē pirmo reizi komandas pastāvēšanas vēsturē.