01.06.2017. 07:59
Otro uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā finālspēlē naktī uz ceturtdienu (Latvijas laiks) izcīnīja iepriekšējās sezonas čempionvienība Pitsburgas «Penguins», kas savā laukumā ar 4:1 pieveica Nešvilas «Predators» hokejistus.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām 2-0 priekšā atrodas «Penguins».

Rezultātu 13. minūtē atklāja Nešvilas komandas zviedru uzbrucējs Pontuss Abergs, bet cīņas turpinājumā veiksmīgāk spēlēja laukuma saimnieki. Džeiks Gincels pirmā perioda izskaņā panāca izlīdzinājumu, un trešās trešdaļas pašā sākumā viņš vadībā izvirzīja jau Pitsburgas vienību. Nākamo teju trīs minūšu laikā pa reizei izcēlās Skots Vilsons un Jevgeņijs Malkins, «Penguins» komandai svinot drošu uzvaru.

Par spēles spožāko zvaigzni nosauca Gincelu, kam divi vārtu guvumi, bet otrās zvaigznes gods tika «Penguins» vārtsargam Metam Marjeam, kurš tika galā ar 37 pretinieku metieniem.

«Cīnīsimies par uzvaru nākamajā mačā un tad jau redzēs kā būs,» pēc mača ESPN citēts viens no «Predators» aizsardzības balstiem PK Subans.

Maču klātienē «PPG Paints Arena» noskatījās 18 643 skatītāji.

«Pēc gūtajiem vārtiem neapstājāmies,» norādīja Malkins, kurš guva vārtus arī sērijas pirmajā mačā.

«Gribējām iemest vēl kādu ripu. Pirmā maiņa trešajā trešdaļā un mēs to izdarījām. Mēs vienmēr vēlamies vairāk. Tā ir mūsu spēle. Nekad neapstājamies.»

Sērijas trešā cīņa notiks naktī uz svētdienu (Latvijas laiks) Nešvilā.

«Predators» Rietumu konferences finālā ar 4-2 pieveica Anaheimas «Ducks», pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē sasniedzot Stenlija kausa izcīņas finālu. Savukārt «Penguins» vienība Austrumu konferences finālsērijā 4-3 uzvarēja Otavas «Senators».

Iepriekšējā sezonā Stenlija kausu izcīnīja «Penguins» komanda.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana