06.05.2014. 10:04
Pitsburgas "Penguins" vienība pirmdien pārņēma vadību Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sērijā pret Ņujorkas "Rangers" klubu."Penguins" sērijas trešajā spēlē izbraukumā pieveica pretiniekus...

"Penguins" sērijas trešajā spēlē izbraukumā pieveica pretiniekus ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0), sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-1.

Dueļa rezultātu mača 23.minūtē atklāja "Penguins" zvaigzne Sidnijs Krosbijs, kuram šis bija tikai pirmais vārtu guvums šajā Stenlija kausa izcīņā, bet otrā perioda izskaņā soms Jusi Jokinens guva otros vārtus Pitsburgas vienības labā.

Savukārt par mača spožāko zvaigzni tika atzīts "Penguins" vārtsargs Marks Andrē Flerī, kurš tika galā ar visiem 35 sāncenšu metieniem.

Savukārt Rietumu konferences pusfinālā pirmo uzvaru izcīnījusi arī Losandželosas "Kings" komanda, kas izbraukumā ar 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) pieveica Anaheimas "Ducks", sērijā nonākot vadībā ar 2-0.

Zīmīgi, ka šīs sezonas Stenlija kausa izcīņu "Kings" klubs sāka ar trim zaudējumiem, taču nu jau izcīnītas sešas uzvaras pēc kārtas.

Par dueļa spožāko zvaigzni tika nosaukts Losandželosas vienības vārtsargs Džonatans Kviks, kurš atvairīja 36 no 37 pretinieku raidījumiem.