26.05.2015. 19:06
Anglijas Premjerlīgas kluba ''Manchester City'' galvenais treneris Manuels Pelegrini izteicis pārliecību, ka nākamajā sezonā viņa komandai izdosies izcīnīt galveno trofeju. 61 gadu vecais speciālists izteicies, ka klubs ar katru gadu progresē.

''Esmu pārliecināts, ka nākošajā gadā mums izdosies atgriezt Anglijas Premjerlīgas trofeju mūsu stadionā. Kluba arēna aug un izaugs arī klubs - projekts, kuru mēs mēģināsim uzlabot ar katru gadu,'' tā izteicies ''Manchester City'' galvenais treneris Manuels Pelegrini.

Čīlē dzimušais treneris atzinis, ka viņam ir izveidojies ļoti labs kontakts ar kluba vadību: ''Es pastāvīgi kontaktējos ar kluba īpašniekiem, un viņi saprot kādas ir manas domas. Tāpat es saprotu, ko viņi vēlas un ko domā.'' Šajā gadā ''City'' 38 spēlēs iekrāja 79 punktus, ieņemot 2. vietu aiz Londonas ''Chelsea'' (87).

Tikmēr cits Anglijas Premjerlīgas klubs ''West Ham'' ieguvis vietu Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā, pateicoties labākajiem ''Fair Play'' rādītājiem. Klubs savus pretiniekus 1. kārtā uzzinās pēc izlozes 22. jūnijā. Lai sasniegtu turnīra grupu fāzi, ''West Ham'' būs jāpārvar četras kārtas. Anglija UEFA ''Fair Play'' reitingā ieņem otro vietu, kas viņiem garantē papildus vienu pozīciju Eiropas līgā. Līdere šajā ziņā ir Nīderlande.

Izmantotie resursi:Fédération Internationale de Football...Всё о спорте на SOVSPORT.RU. Советский Спорт...Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties