04.02.2014. 10:24
Vakar Anglijas Premjerlīgas čempiona titula pretendentu cīņā Londonas "Chelsea" izbraukumā ar 1:0 sarūgtināja "Manchester City". Pēc spēles Londonas kluba galvenais treneris Žuzē Mourinju slavēja savu komandu par parādīto sniegumu, "City" šefs Manuels Pelegrīni lika noprast, ka viņa kluba zaudējums iemesls bija savainojumu radītās sastāva problēmas.

"Mēs esam komanda, kas joprojām attīstās, un tieši šāds sniegums vislabāk sekmē izaugsmi," sajūsmu par uzvaru neslēpa Londonas "Chelsea" galvenais treneris Žuzē Mourinju, kura vadītā komanda vakar Anglijas Premjerlīgas 24.kārtas centrālajā mačā ar 1:0 pārspēja "Manchester City".

Mourinju slavēja katras līnijas darbību spēles gaitā, liekot noprast, ka tikai kopējais ieguldītais darbs ļāvis tikt pie nozīmīgā panākuma. Portugāļu futbola speciālists gan norādīja, ka "Chelsea" nav uzskatāma par favorītiem cīņā par Premjerlīgas titulu, netieši norādot, ka Londonas "Arsenal" un "Manchester City" ir galvenie pretendenti. Turnīra tabulā gan visas trīs komandas šķir tikai divi punkti.

Tikmēr sarūgtinājumu par zaudējumu "Chelsea" neslēpa "Manchester City" galvenais treneris Manuels Pelegrīni. Mančestras vienībai bija iespēja atstāt "Chelsea" sešu punktu attālumā no "City", pamatīgi iedragājot londoniešu cerības uz titulu. Tā vietā situācija turnīra tabulā krietni saasinājās.

Pelegrīni pēc spēles arī norādīja uz zaudējuma iemeslu, kas bija vairāku spēlētāju savainojumi. "City" palīdzēt nevarēja Fernandinju, Serhio Agvero, Samirs Nasri un Havi Garsija, savukārt Džeimss Milners un Alvaro Negredo (kurš gan sāka spēli starta vienpadsmitniekā) nebija pilnībā gatavi mačam. "Tādai komandai kā "Chelsea" tā bija pārāk liela priekšrocība," sacīja Pelegrīni.

Savainojumu dēļ Pelegrīni nācās pielietot neierastus risinājumus sastāva izvēlē, piemēram, viduslīnijā likt spēlēt centra aizsargam Martinam Demikelim. Tiesa, 60 gadus vecais treneris par sava tautieša spēli nesūdzējās, norādot, ka Demikelis spēlējis labi, tikai Pelegrīni nav īsti bijis izvēles, ko likt centra pussarga pozīcijā.

Pelegrīni gan noliedza, ka komandā būs izteikts sarūgtinājums pēc šī zaudējuma – daudz būtiskāks būs parādītais sniegums nākamajā spēlē ar kādu spēcīgu pretinieku.

Izmantotie resursi:Home - Manchester City FC - Manchester City FCSensing Technology - Chelsea Technologies Group...Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties