08.04.2017. 22:24

Grieķijas basketbola līgā Žaņa Peinera PAOK ar 75:66 uzvarēja ''Koroivos''. Žanis laukumā pavadīja 29:43 minūtes, kas bija lielākais spēles laiks komandā. Peinera kontā 14 punkti (soda metieni - 7/10, divpunktnieki - 2/4, tālmetieni - 1/3), deviņas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, septiņas izprovocētas piezīmes, viena pārķerta bumba un divas kļūdas.

Turcijas Superlīgā ''Usak Sportif'' ar Latvijas basketbolistu Rolandu Freimani sastāvā zaudēja (87:103) ''Buyukcekmece'' basketbolistiem. Rolands spēlēja 28:42 minūtes, guva astoņus punktus (soda metieni - 1/2, divpunktnieki - 2/7, tālmetieni - 1/4), savāca sešas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles un sakrāja četras personiskās piezīmes.

Turcijas pēc spēka otrajā līgā Klāva Čavara ''Pertevniyal'' ar 68:62 uzvarēja ''Gelisim Koleji''. Čavars spēlēja 11:20 minūtes un palika bez punktiem. Klāvs aizmeta garām vienīgo izpildīto tālmetienu, savāca divas atlēkušās bumbas un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Latvietim arī viens bloķēts metiens un divas personiskās piezīmes.

Polijas čempionātā Roberta Štelmahera vadītā ''Czarni Slupsk'' viesos ar 78:83 zaudēja ''Polpharma''. Latvieša trenētā komanda gan joprojām ir labāko astotniekā.

Izmantotie resursi:Παιχνίδι - Ε.Σ.Α.Κ.Ε.Maç DetayMaç Detay