20.07.2016. 14:27
Latvijas basketbolists Žanis Peiners, kurš pagājušajā sezonā spēlēja «Ventspils» vienībā, karjeru turpinās slavenajā Grieķijas komandā Saloniku PAOK, otrdien paziņoja klubs. Vienošanās noslēgta uz vienu sezonu.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

«Ventspils» sastāvā «Aldaris» Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionātā aizvadītajā sezonā Peiners piedalījās 44 spēlēs, vidēji mačā guva 8,1 punktu un palīdzēja komandai izcīnīt bronzas medaļas.

Peiners ventspilnieku rindās pavadīja divus gadus, bet 2013./2014.gada sezonā viņš pirmo reizi spēlēja ārzemēs, pārstāvot tobrīd Latvijas trenera Agra Galvanovska vadīto Ukrainas klubu «Mykolaiv». Ukrainas čempionātā Peiners piedalījās 24 spēlēs, caurmērā katrā no tām guva 16,1 punktu, bija otrs rezultatīvākais līgas spēlētājs.

Pirms tam Peiners no 2010. līdz 2013.gadam spēlēja «Latvijas Universitātes» sastāvā, pēdējā sezonā LBL čempionātā vidēji gūstot 21,1 punktu, kas bija labākais rādītājs līgā.

Peiners šovasar bija Latvijas valstsvienības kandidāts dalībai Riodežaneiro olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram, tomēr viņš kā viens no pēdējiem tika atskaitīts.

PAOK komanda pagājušajā sezonā Grieķijas čempionātā ieguva piekto vietu regulārajā turnīrā, bet «play-off» tika piedzīvots zaudējums ceturtdaļfinālā.

Iepriekšējās trīs sezonas PAOK spēlēja ULEB Eiropas kausā, bet nākamsezon komanda startēs jaunizveidotajā FIBA Čempionu līgā, kurā piedalīsies arī «Ventspils» basketbolisti.

PAOK komanda ir divkārtēja Grieķijas čempione, taču tituli izcīnīti sen - 1959. un 1992.gadā.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties