18.01.2017. 21:30

Saloniku PAOK savā laukumā zaudēja Oldenburgas “EWE Baskets” ar 79:82 (19:17, 11:20, 15:21, 34:24). Mājinieki vāji aizvadīja spēles vidusdaļu, divdesmit sestajā minūtē nokļūstot iedzinēju lomā ar 23 punktu starpību – 34:57.

Sekoja sparīga atspēlēšanās – atlikušajā laikā Saloniku basketbolisti guva 45 punktus, taču izlieto ūdeni sasmelt neizdevās. Oldenburga nodrošināja vismaz trešo vietu C grupā, savukārt PAOK vēl nav izdevies rezervēt ceļazīmi uz izslēgšanas spēlēm.

Žanis Peiners 30:52 minūtēs guva 16 punktus (2p 3/7, 3p 2/5, 1p 4/6), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, izdarīja divas piespēles, pārķēra divas bumbas, saņēma divas personiskās piezīmes, ieguva +/- rādītāju 8 un nopelnīja lietderības koeficientu 13.

Ceturtās vietas liktenis C grupā tiks izšķirts Ventspils un PAOK cīņā. Pirmajā aplī grieķi savā laukumā bija pārāki ar 85:81. Saloniku komandai, iespējams, gaidāma "būt vai nebūt" spēle, jo ar sešām uzvarām iekļūšanai nākamajā kārtā teorētiski var nepietikt.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650