28.12.2013. 16:03
Trīs zaudējumu sēriju Ukrainas Superlīgā pārtrauca Agra Galvanovska trenētais "Mykolaiv", kas savā laukumā pieveica "Kryvbasbasket" - 92:71. Uzvarētāju labā otrs rezultatīvākais bija Žanis Peiners, kurš guva 17 punktus.

Abām komandām pēdējās spēles nebija pārāk veiksmīgas – "Kryvbasbasket" bija zaudējusi piecas spēles pēc kārtas, savukārt Agra Galvanovska trenētais un Žaņa Peinera pārstāvētais "Mykolaiv" bija piedzīvojis trīs neveiksmes pēc kārtas.

Lai arī "Mykolaiv" pirmajā ceturtdaļā bija vadībā ar 17:11, pirmā desmitminūte tomēr tika zaudēta ar trim punktiem (23:26). Toties otrajā ceturtdaļā, rezultātam esot negatīvam 29:30, "Mykolaiv" nepilnu trīs minūšu laikā guva 15 punktus pēc kārtas un veica izšķirošo izrāvienu – 44:29. Otrajā puslaikā "Mykolaiv" nepielaida pretiniekus tuvāk par desmit punktu starpību (65:55) un svinēja pārliecinošu uzvaru - 92:71

Žanis Peiners laukumā pavadīja 32 minūtes un 40 sekundes, kas bija lielākais laiks komandā. Peiners guva 17 punktus (2p. - 5/6, 3p. - 1/2, 1p. - 4/8), izdarīja sešas rezultatīvas piespēles, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, nopelnīja trīs piezīmes, pārtvēra divas bumbas un pieļāva vienu kļūdu.

"Mykolaiv" ar četrām uzvarām un septiņiem zaudējumiem turnīra tabulā pakāpās uz 11.vietu 14 komandu konkurencē. Savukārt šodienas pretiniece "Kryvbasbasket" ar četrām uzvarām un deviņiem zaudējumiem noslīdēja uz 12.pozīciju.

Saspēles vadītājs Kristaps Valters Turcijas čempionāta mačā izcēlās ar 15 punktiem, bet viņa pārstāvētais klubs "Aykon TED" ar 73:85 atzina spēcīgā "Galatasaray" pārākumu. K.Valters spēlēja 26 minūtes un 26 sekundes (trešais lielākais spēles laiks komandā), iemeta četrus no septiņiem tālmetieniem (2p. – 1/1, 3p. – 4/7, 1p. – 1/2), atdeva trīs rezultatīvas piespēles, izcīnīja divas bumbas zem groziem, trīsreiz kļūdījās, vienreiz pārtvēra bumbu un vienīgais savā komandā pabeidza maču ar piecām piezīmēm.

Pēc spēka otrajā līgā kārtējās cīņas šodien aizvada Kaspara Kambalas un Armanda Šķēles pārstāvētie klubi. Kambalas vienība "Ankara D.S.I. Era" ar 90:81 uzveica "Vestel" basketbolistus.

Kaspars Kambala laukumā pavadīja nepilnas 25 minūtes (24:59), guva 16 punktus (2p. – 6/15, 1p. – 4/7), izcīnīja sešas bumbas zem groziem, atdeva četras rezultatīvas piespēles, vienreiz kļūdījās un spēli pabeidza ar pieciem noteikumu pārkāpumiem.

Izmantotie resursi:Суперліга. Асоціація баскетбольних клубів...Türkiye Basketbol Ligleri Resmi Web Sitesi |...

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230