15.11.2013. 21:05
Otro uzvaru piecās spēlēs Ukrainas Superlīgā svinēja Agra Galvanovska un Artūra Štālberga trenētais "Mykolaiv", kas izbraukumā pieveica "Dnipro" (78:65). 16 punktus uzvarētāju labā guva Žanis Peiners.

Galvanovska un Štālberga trenētais "Mykolaiv" jau spēles sākumā izvirzījās vadībā un vadības grožus neatdeva līdz pat spēles beigām – 78:65. Žanis Peiners laukumā atradās 32 minūtes un 50 sekundes, kas bija otrs lielākais spēles laiks komandā.

Peiners guva 16 punktus (2p. – 3/10, 3p. – 3/3, 1p. – 1/3), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, pieļāva četras kļūdas, pārtvēra trīs piespēles, izdarīja divas rezultatīvas piespēles un bloķēja divus metienus. Rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Kērvins Bristols.

Tikmēr piekto zaudējumu sešās spēlēs piedzīvoja Čerkasu "Mavpy", kas pēdējā ceturtdaļā nespēja lauzt cīņas gaitu un atspēlēties pret "Donetsk" – 82:94. Ivars Timermanis laukumā bija 13 minūtes un 17 sekundes, guva trīs punktus (2p. – 0/1, 3p. – 1/3), izdarīja divas rezultatīvas piespēles un izcīnīja vienu bumbu zem groziem.

Izmantotie resursi:Суперліга. Асоціація баскетбольних клубів...