17.01.2016. 17:14

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Intervijā pirms pēdējās 2017. gada Pasaules čempionāta kvalifikācijas spēles, un jau zinot, ka Latvija ir nodrošinājusi vietu izslēgšanas spēlēs, kas notiks jūnijā, Vikštrems bija diezgan mierīgs. Viņš atzina, ka iepriekšējā spēle pret Grieķijas valstsvienību, kuras rezultāts bija neizšķirts, bijusi pamatīgs pārbaudījums viņa sirdij un nerviem.

Runājot par spēli pret Ukrainas valstsvienību, Uģis norādīja, ka nedrīkst aizmirst par to, ka šo kvalifikācijas ciklu ir jāpabeidz ar uzvaru, jo to ir pelnījuši skatītāji.

Spēles pirmās 15 minūtes tiešām bija absolūti Latvijas izlases labā, taču pēc tam spēles gaita mainījās un Ukrainas valstsvienības spēlētāji sāka aizvien vairāk pretoties. “Ukraiņi paši nav muļķi,” intervijā Latvijas Televīzijai spēles pārtraukumā pauda svētdien nespēlējošais Einārs Kiršteins. Viņš norādīja, ka ukraiņi noteikti redzēja Daiņa Krištopāna spēli un izdarīja secinājumus, ka tieši šis spēlētājs ir visvairāk jāpieskata.

Spēle būtu varējusi noslēgties ar neizšķirtu rezultātu, taču izšķiršos vārtus Latvijas izlases labā guva Artis Kurmēns. “Izlasē tas nebija piedzīvots, pašam iemest izšķirošos vārtus,” jau pēc spēles neslēpa Kurmēns, atzīstot, ka nekas tāds viņam nebija pat sapņos rādījies. Taču viņš neslēpa: šī uzvara nav tikai viņa vārtu nopelns, bet visas komandas darbs.

Viņš ir gatavs trenēties, uzlabt formu, lai jūnijā turpinātu cīņu par iekļūšanu 2017. gada Pasaules čempionātā handbolā. “Redzēsim, kādu pretinieku mums fortūna būs vēlējusi. Tāpēc mēs šeit esam un cīnāmies – viens par visiem, un visi par vienu,” paskaidroja spēlētājs.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties