05.12.2016. 20:45

Āzijas līgā 20. uzvaru 30 spēlēs izcīnīja "Sakhalin", kas ar Sergeju Pečuru ierindā savā laukumā pieveica tabulas līderi "Halla" - 4:1. Pečura asistēja komandas otro vārtu guvumā otrās trešdaļas sestajā minūtē. Tabulā "Sakhalin" no dienvidkorejiešu komandas gan joprojām atpaliek par trim punktiem, turklāt "Halla" aizvadījusi par trim spēlēm mazāk.

29 gadus vecais uzbrucējs Pečura "Sakhalin" rindās aizvada jau trešo sezonu pēc kārtas. Līdz šim 30 spēlēs izdevies gūt deviņus vārtus un atdot 19 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīt 45 soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu (+23).

MOL līgā šovakar spēli aizvadīja Kalvis Ozols un turnīra šobrīd piektā labākā komanda "Dunaujvaros", kas izcīnīja 17. uzvaru 25 aizvadītajos mačos, ar rezultātu 3:2 viesos pagarinājumā apspēlējot vietu augstāk tabulā esošo "ASC Corona".

Ozols spēlēja komandasd pirmajā aizsargu pārī un pirmās trešdaļas beigās nopelnīja 2+10 minūšu sodu.

23 gadus vecais aizsargs šosezon 13 mačos izcēlies ar četriem vārtu guvumiem un sešām piespēlēm, bet šodien nopelnītās bija pirmās 12 soda minūtes sezonā. Tāpat Ozolam sezonā pozitīvs lietderības koeficients (+6).

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana