17.12.2016. 23:38

Āzijas Hokeja līgā astoņus punktus trīs dienās sakrāja Sergejs Pečura, kurš palīdzēja "Sakhalin" izbraukumā trīsreiz uzvarēt Ķīnas "Dragons". Šodien Sahalīnas komanda bija pārāka ar rezultātu 8:5, bet Pečura izcēlās ar trim vārtiem un rezultatīvu piespēli. Tādējādi Pečura trīs dienās sakrāja astoņus (6+2) punktus, piedaloties astoņos no komandas 26 vārtu guvumiem.

Krievijas Augstākajā līgā pie rezultatīvas piespēles tika Kirils Tambijevs, kura pārstāvētā un Leonīda Tambijeva trenētā Sanktpēterburgas "Dynamo" priekšpēdējā minūtē gan zaudēja Kurganas "Zauralye" (2:3). Tambijevs asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā, 35. minūtē palīdzot panākt 1:2. Tambijevs laukumā pavadīja 13 minūtes un 34 sekundes, nopelnīja pozitīvu lietderību +1 un pēdējā minūtē tika pie divām soda minūtēm. Šosezon Tambijevam 18 spēles ir 14 (3+11) punkti, kas ir ceturtais rādītājs komandā.

Somijas pēc spēka otrajā līgā trīsreiz atspēlējās "KeuPa", kas izbraukumā ar 4:3 bullīšos pārspēja "Hokki". Roberts Locāns izdarīja trīs metienus pa vārtiem, spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu un trešajā sērijā nerealizēja pēcspēles metienu. Lielbritānijas Elites līgā zaudēja Šefīldas "Steelers", kas viesos ar 2:3 piekāpās Kārdifas "Devils". Ervīns Muštukovs atvairīja 24 no 27 metieniem.

Izmantotie resursi:tilastopalvelu.fiВысшая хоккейная лига - Протокол игрыhttps://vk.com/oneteamsakhalin?w=wa...GAME CENTRE | EIHL