07.07.2015. 10:44

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Mikronēziešu zaudējums otrdien ar 0:46 Vanuatu izlasei ir viena no smagākajām sakāvēm, kas futbolā jelkad reģistrēta. Iepriekš divās spēlēs Mikronēzija ar 0:38 zaudēja Fidži izlasei un ar 0:30 piekāpās Tahiti futbolistiem. Vanuatu pasaules rangā ieņem 200.vietu.

Mikronēzijas izlasi trenē austrālietis Stens Fosters, kurš atzina, ka viņa vadītajā komandā spēlē zēni, kam jādodas laukumā pret nobriedušiem vīriem. Fosters cer, ka FIFA iekļaus Mikronēziju pasaules rangā, kas savukārt pavēru iespēju saņemt tehnisku palīdzību. Nākamnedēļ Mikronēziju varētu apmeklēt FIFA pārstāvji, lai izvērtētu iespēju iekļaut valsti Āzijas futbola konfederācijā.

Vanuatu uzbrucējs Žans Kaltaks uzvarā pār Mikronēziju guva 16 vārtus un kļuva par turnīra rezultatīvāko spēlētāju. Klusā okeāna spēļu futbola turnīrā piedalās līdz 23 gadus veci futbolisti. Pēc Fostera teiktā, Mikronēzijas izlases pašreizējie spēlētāji attiecīgajam vecuma ierobežojumam atbildīs vēl astoņus gadus.

Klusā okeāna spēļu organizatori apliecināja, ka nākamajā turnīrā pēc četriem gadiem Mikronēzija būs gaidīta dalībniece. Mikronēzijā dzīvo nedaudz vairāk kā 100 000 iedzīvotāju, kas Klusajā okeānā izkliedēti uz apmēram 600 salām 2,6 miljonu kvadrātkilometru platībā.Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties